Başkan dolmuşçuları dinledi

Yenimahalle dolmuş durağı esnafı, kendilerini ziyaret eden Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'na, Ayasofya Müzesi çevresinde yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Ayasofya Müzesi'nin gerçek kimliğine kavuşacağını belirten dolmuşçular,

Başkan dolmuşçuları dinledi

Yenimahalle dolmuş durağı esnafı, kendilerini ziyaret eden Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'na, Ayasofya Müzesi çevresinde yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Ayasofya Müzesi'nin gerçek kimliğine kavuşacağını belirten dolmuşçular, Kent İçi Trafik Düzenleme Planı'nın devreye girmesinden sonra Gümrükçüoğlu'nun, mağdur olmamaları için kendilerine güzel bir durak alanı temin edeceğinden şüphelerinin olmadığını belirtti.

Gümrükçüoğlu ise Trabzon Belediyesi olarak her zaman dolmuşçu esnafının yanında olduklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

''Yaptığımız işlerin vatandaşlarımız tarafından takdir edilmesi bizleri fazlasıyla memnun etmektedir. Halkımızın rahatını, huzurunu ve yaşam standardını yükseltebilme noktasında ne yapabiliriz diye çalışmalarımıza ara vermeksizin 24 saat boyunca devam ediyoruz. Kent İçi Trafik Düzenleme Planı da bu çalışmalarımızdan biri. Planın devreye girmesiyle birlikte hem dolmuşçu esnafımız hem de vatandaşlarımız daha da rahata kavuşacaklardır. Trabzon Belediyesi olarak yaptığımız tüm çalışmalarda hiçbir vatandaşımızın mağdur olmaması bizim temel düşüncemizdir.''

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler