Başbakan Erdoğan Zağanos'ta

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Trabzon Valiliğini ziyaret ederek burada Trabzon Valisi Nuri Okutan ile görüşme yaptı. Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak ve Trabzon Milletvekilleri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a eşlik etti.  Başbakan Erdoğan daha so

Bölgesel 05.04.2008, 16:00
Başbakan Erdoğan Zağanos'ta

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Trabzon Valiliğini ziyaret ederek burada Trabzon Valisi Nuri Okutan ile görüşme yaptı. Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak ve Trabzon Milletvekilleri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a eşlik etti.

 

Başbakan Erdoğan daha sonra yapımında sona gelinen Zağnos Vadisi Kentsel Dönüşüm Projesini yerinde incelemek üzere hareket etti. Erdoğan burada çocuklara oyuncak dağıtırken, Zağonos Vadisi Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında yetkililerden bilgi aldı.  

Başbakan Erdoğan daha sonra Trabzon Havaalanı'ndan Erzurum'a hareket etti.

 

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak ise Trabzon'da kalarak, Umut ve Savaşım Derneği'nin Atatürk Alanı'nda açtığı 'Kanser Hastaları Yalnız Değilsiniz' stantını Trabzon Valisi Nuri Okutan ve Emniyet Müdürü Feridun Boz ile ziyaret etti. Bakan Özak burada vatandaşlarla sohbet etti.

 

Yorumlar (5)
KaNSeVeR 13 yıl önce
Seni unutmadık sende bizi unutma. nasıl bizi fenere karşı ezik düşürdün fenerin kapanan stadını açştırdın elimizdeki şampiyonluğu fenere senin gibiler yüzünden kaptırdık seni unutmayacağız .
KaNSeVeR 13 yıl önce
akp ye oy veren fenerli olsun.:D
titan 13 yıl önce
Trabzonsporlu var mı aralarındaki Tayyip Erdoğanı ayırıyon sen yine oyunu istanbul takımlarını tutan birine vereceksin teorin çok saçma sadece T.C.
mehmeTSalih 13 yıl önce
cem papilayı milletvekili adayı gösteren chp ye oy veren decem papila gibi olsun
hsynaydn 13 yıl önce
burda olabilir fenerli olmasi kimsenin öz iradesinee karisamayiz sadece bizi ilgilendiren türkiyenin huzurla zamanlar el vermesi ama böyle ters düsünceli insanlarimiz olunca bizler cok daha kalkinmayi bekleriz kusura bakmayinda arkadaslar recep tayyip erdogan kisiligi ile dürüstülügü ile mücadelesi ile türkiye icin bulunmaz bir veli nimettir belki tartislar yaratabilirler unutmayalimki hatasiz kul olmaz biraz düsündükmü neyin ne oldugunu cok iyi anlasiliyor....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@