Arsin Kaymakamı Çiçek'e ziyaret

Arsin Kaymakamı Ercan Çiçek, her zaman sivil toplum örgütlerinin desteğine ihtiyaçlarının olduğunu söyledi. Kaymakam Çiçek, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini makamında kabul etti. Çiçek, burada yaptığı konuşmada, sivil toplum kuruluşlarının kendi

Arsin Kaymakamı Çiçek'e ziyaret

Arsin Kaymakamı Ercan Çiçek, her zaman sivil toplum örgütlerinin desteğine ihtiyaçlarının olduğunu söyledi.

Kaymakam Çiçek, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini makamında kabul etti.

Çiçek, burada yaptığı konuşmada, sivil toplum kuruluşlarının kendilerini ziyaret etmesinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, ''Toplumun ihtiyaçlarını belirleyen asıl kuruluşlar sivil toplum örgütleridir. Hizmete katılmanın ve üretmenin en kısa yolu sivil toplum örgütleriyle birlikte hareket etmekten geçmektedir'' dedi.

Arsin ilçesinde birlik ve beraberlik içinde güzel şeyler yapmaya çalıştıklarını da kaydeden Çiçek, ''(Birlikten kuvvet doğar) sözünü kendimize rehber ediniyoruz. Kısır çekişmeler ilçemize çok şey kaybettirir. Hizmet yarışı içinde olmalıyız. Her zaman sivil toplum örgütlerinin destek ve çalışmalarına ihtiyacımız vardır'' diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler