banner526

banner533

banner513

AKPli olmayana hizmet ediyoruz

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde partililer bir araya geldi. Akçaabat Körfez Köfte Salonu'ndaki iftar yemeğine Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, AK Parti Trabzon milletvekilleri Mustafa Cumur, Kem

Bölgesel 29.09.2008, 10:12
AKPli olmayana hizmet ediyoruz
AK Parti Trabzon İl Başkanlığı tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde partililer bir araya geldi. Akçaabat Körfez Köfte Salonu'ndaki iftar yemeğine Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, AK Parti Trabzon milletvekilleri Mustafa Cumur, Kemalettin Göktaş, Safiye Seymen, İl Başkanı Muhammet Balta, eski il başkanları, teşkilat yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Yemek sonrası konuşan Bakan Özak, AK Parti iktidarında Trabzon'a kimsenin tahmin edemeyeceği yatırımlar yaptıklarını ve rekor kırdıklarını söyledi. Hizmetlerin aynı kararlılıkla süreceğini vurgulayan Bakan Özak, “Biz sadece AK Parti'ye oy verenlere değil, vermeyenlere de hizmet veriyoruz.

Trabzon'a yaptığımız yatırımlarla adeta rekor kırdık. Hizmetlerimiz aynı süratle sürecek. Halkımız bize inandı, biz de hizmet noktasında var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Muhammet Balta da, yemeğe katılanlara teşekkür ederek birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Yorumlar (4)
KARAYEMİŞ 12 yıl önce
Sayın Faruk Özak artık inandırıcılığını yitirdi..O da düzene uydu...Bir sürü yerlerde ortaklığı varmış...Forum rabzon'da 4-5 işyerine ortakmış.. Onu çok seviyordum. Ancak, gözümden düştü.. Asımdan, Cumur'dan, Göktaş'tan bir farkı kalmadı...Abilik bitti...
the_oflu 12 yıl önce
bu kadar yapılay şeeyleri görmemek için kör olmak lazım
casa 12 yıl önce
Yatırımlarda rekor kırıldı deniliyor.Bence itibar edilmesi gerekli açıklamadır.Ançak vatandaş fındığa verilen fiyatı unutmadan 40 randımandan düşük fındığın TMO tarafından satın alınmamasından ikinçi bir şokla karşı karşıyadır.Diyelim ki,açıklanan fiyat tatmin ediçi,fındığımda 40 randımanın altındysa bunun fiyata etkisi üretiçiye yansıyaçağına göre daha doğrusu her düşük randıman üretiçinin zararına olaçağına göre alınmamasına ne mana vardır.Başbakanımızın Tarım Bakanına bir talimatıyle mevzuat bu yönde uyarlanmalı ve gereği yapılmalıdır.Sayın Bakanımız F.Nafız Özak beyden isteğimiz 5-6 içerisindeki talep budur.Bu süre zarfında kimse başka bir şeye veya şeylere bakmadığını bir sempatizanları olarak görmekte ve izlemekteyim.Bu yazıyı kendileri okuma fırsatları olması mümkün gözükmemektedir.Ançak partinin önde gelenlerinden okuyan varsa lütfan Sn.Bakanımıza ulaştırsınlar.Selam ve Saygılarımla.Herkesin bayramını kutlarım.
casa 12 yıl önce
30 eylül 208 salı saat 16:18 tarihli Sayın F.Nafız Özak'ın açıklamalarına ilişkin yorumumda yaptığım düzeltmedir.(Yanlış:isteğimiz 5-6 içerisindeki talep)Doğrusu ''isteğimiz 5-6 ay içerisindeki talep'' olaçaktır.Saygı ve selamlar.Bayramınızı kutlarım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@