banner526

banner533

banner513

AKP: Canalioğlu'nu kınıyoruz

Trabzon Belediye Meclisi'nin bugünki meclis toplantısına katılmayan AK Parti grubunun Başkanı İsmail Kemerkaya, Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu'nu esnafı gözden çıkarmakla itham etti. İşte Kemerkaya'nın açıklamaları; “Belediye Başkanı Sn. Volkan Canali

Bölgesel 02.03.2009, 21:41
AKP: Canalioğlu'nu kınıyoruz

Trabzon Belediye Meclisi'nin bugünki meclis toplantısına katılmayan AK Parti grubunun Başkanı İsmail Kemerkaya, Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu'nu esnafı gözden çıkarmakla itham etti.

İşte Kemerkaya'nın açıklamaları;

“Belediye Başkanı Sn. Volkan Canalioğlu, giderayak veda meclisi olan son meclis toplantısının gündemine seçim arifesinde siyaset çıkar uğruna adeta bomba koymak suretiyle 35 bin Trabzon esnafını gözden çıkarmıştır.
Trabzon halkının seçtiği biz AK Parti meclis üyeleri olarak, 5 yıldan beri Trabzon Belediye meclisinde yaptığımız çalışmalarda hep Trabzonsporumuzun ve Trabzon halkının yanında olduk. Daima onların hak ve hukuklarını korumaya çalıştık.
Belediye başkanı tarafından bu son belediye meclisi toplantısında Trabzonspor ile Trabzon esnafı arasında bir tercih durumunda bırakılmamız bizleri son derece üzmüştür.
Burada bize düşen son görev akli selim ve sağduyulu davranmak süretiyle bu gündem maddesinin değerlendirilmesini yeni seçilecek meclise bırakmak olacağı düşüncesidir.

GRUP KARARI NETİCESİNDE KATILMADIK

Bu nedenle, AK Parti meclis üyesi arkadaşlarımızla aldığımız karar neticesinde belediye meclisi toplantısına katılmadık.
Netice olarak, Belediye meclisinin son toplantısına siyasi çıkar uğruna koyduğu gündem maddesi ile adeta meclisi sabote edecek şekilde bu basiretsiz tutum ve davranışlarıyla hiç gereği yokken; Trabzon Belediye Meclisini, Trabzonspor'u ve Trabzon esnafını karşı karşıya getirmek suretiyle Trabzon'da nahoş ortamın yaşanmasına sebebiyet veren Belediye Başkanı Sn. Volkan Canalioğlu'nu esefle kınıyoruz. Takdir değerli Trabzon halkınındır”

Yorumlar (12)
bosver 12 yıl önce
niye ikdidarınız yabancı bir şirkete forum alışveriş merkezinin yerini peşkeş çektirirken 35bin esnafı hiç dile getirmiyordunuz.sahi kaçtane kombine bilet aldınız trabzonspora destek için
cahil 12 yıl önce
ne dediğini kendisi bile anlamamış 35000 esnafı nerden buldu nerdeyse 3 kişiden biri esnaf mı yani kılıf aramayın meclise girin.
stress 12 yıl önce
Çok az kaldı çok az.Sabredin, Trabzon kurtulacak Canalioğlundan ve yepyeni bir sayfa açılacak
tunahan 12 yıl önce
35 bin esnaf nerde var Trabzondamı,bunlarda belediyecilik yapacaklar öylemi;

35 bin esnaf çekirdek aileyi 4 kişi saysan ki bu sayı Trabzonda fazladır 140 bin kişi eder.Laf olsun diye konuşmayalım lütfen sallarkende biraz destekli ve hesap yaparak sallayın bari :)
eysel 12 yıl önce
bu ay sonu kurtulcak trabzon hizmet yoksulluğu olan bir belediyiden yol yapmayan belediyeden ne olur ya sen kalkmış trabzona park yapıorsun istinat duvarı cekiyorsun bunlar icraatmıdır zağnos vadisi prjesi senin projenmidir sayın canalioğlu ya da neden seninmiş gibi göstermektesin artık yeter az kaldı trabzon halkı hizmet diyecek ak belediycelik diycek buna az kaldı
orka 12 yıl önce
Forum Trabzon'a yapılırken o 35bin esnaf neredeydi peki sayın kemerkaya? İşiniz gücünüz halka yalan yanlış beyanatlar vermek. Ama Trabzon halkı geçen seçimde olduğu gibi yine bu kokuşmuş ve yalanlara dayanan siyaset anlayışını sandığa gömecektir.
er 12 yıl önce
TRABZON Spor üzerinden kimlerin siyaset yaptığı belli Sayın Bakanımız bir yerli Tv de diyorki Sayın Vali bey Şu kadar kombine aldı soruyorum Sayın Valimiz bu kombine biletlerinin paralarını hangi Mütahit ve iş adamlarımız ödedi lütfen açıklarsanız kamu oyunu bilgilenmiş olur.Sayın KEMERKAYA gider ayak yine bir bomba batlattı 35 bin esnaf varmış lütfen esnaf kefeletten resmi kayıtları alsın da öyle açıklama yapsın dünkü Meclis toplandısına katılmış olsalardı orda görürdüler esnaf kuruluşlarının bağlı oldukları oda ve esnaf odaları başkanları ordaydı gerekli açıklamalarıda zaten kendileri yaptı Trabzonsporumuzun Genel Saymanı Meclis üyesi sayın Mahmut AKSU Beyefendi de gerekli açıklamaları yaptılar ve herkes mutlu bir şekilde ayrıldılar sayın KEMERKAYA bunlardan heralde haberdar deyiller bıraksın Volkan bey artık kendi yoluna bakınız Sayın Kemerkaya inan bu halk seni çok özleyecek saygılarımla.
ugurakyuz 12 yıl önce
bize gülen yüz değil güldüren bir yüz bir belediyecilik lazım ak belediyecilik gelecek işanlah bir inat uğruna gitti koca bi beş yıl ah ah ah........
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@