Tilki, bir süre şarkı söylemeyeceğini yazarak, hastalığından bahsetti.Son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Aleyna Tilki, geçmiş konserlerinden birine ait görüntüleri takipçileriyle paylaştı.

Aleyna Tilki'den dikkat çeken açıklama
Tilki, son zamanlarda zor günler geçirdiğini söyledi. Bu nedenle ses tellerinin yırtıldığını açıkladı. 22 yaşındaki genç şarkıcı, "Bir süre şarkı söylemeyeceğim" dedi."Yeniden şarkı söyleyene kadar performansımı izleyip sesimin değerini tekrar tekrar anlıyorum. Açıp sonuna kadar dinleyin, çok güzel bir tbt" notunu düştü.

Aleyna Tilki'den dikkat çeken açıklama
Aleyna Tilki Güllü'nün de hedefindeydi. "Ben aleyna Tilki'yi sevmiyorum. Sanat olarak da sevmiyorum, yapı olarak da sevmiyorum. Bir kere arabesk okuyamadığı için hiç sevmiyorum. Kişilik olarak kızı tanımam ama bana göre Aleyna Tilki balon, gerçekten balon" sözleri ile gündeme geldi.

Aleyna Tilki'den dikkat çeken açıklama

Ünlü isim, genç meslektaşının "Bana Aleyna Baba diyeceksiniz" şeklindeki sözlerinin hatırlatılması üzerine ise "O biraz yavaş desin. Kendi kendine başka bir dünyada yaşıyor, hangi dünyada yaşadığını çok merak ediyorum.Halk getirir, halk götürür arkadaşlar. Buna çok dikkat etmek lazım. Sen istersen dünyanın en güzel sesi ol, bir duruşun da olması gerekiyor. Sevgin ve saygın da olması gerekiyor. Samimiyet çok çok önemli" şeklinde konuştu.