Abdullah Avcı'nın yardımcısı Orhan Ak yönetiminde çalışmalara devam eden Trabzonspor'da bir çok teknik direktör ismi yazılıp çizilmeye başlandı. İşte o isimler ve yazılanlar;

Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasının ardından Trabzonspor'da doğrudan teknik direktör arayışına girildi. Buna göre ilk etapta gündemde Sergen Yalçın ve Çağdaş Atan olduğu iddia edildi

Yalçın ile anlaşma sağlanamaması halinde düşük bütçelerle yakaladığı başarı nedeniyle rota Çağdaş Atan'a dönüleceği konuşuldu.

İstanbulspor'un başında

Fakat Bordo-Mavili daha sonra transferkazanına iki yeni isim daha eklendi. 12. haftadan beri İstanbulspor'u çalıştıran ve daha önce yaptığı açıklamada şans verilmesi halinde Karadeniz ekibinin başına geçmek isteyen Fatih Tekke ile bir görüşme yapılması gündemde olduğu belirtildi.

Bilic, Watford'dan ayrıldı

Yabancı adaylarda ise tanıdık bir isim var. Ülkemizde daha önce Beşiktaş'ı da çalıştıran ve İngiltere Championship ekiplerinden Watford ile yollarını ayıran Slaven Bilic de listeye dahil edildi.

Başkan adayı Ertuğrul Doğan'ın, göreve seçilmesi halinde bu dört isimden biriyle anlaşması bekleniyor. Fakat aksi bir durumda ise Fırtına'nın nasıl bir reaksiyon alacağı merak konusu.

sergen yalçın