7m


7m

hyundai

Polis memuru, kızına cinsel istismardan tutuklandı

Genç kız, babasının istismarına maruz kaldığını ses kaydıyla ispatladı.

Zonguldak 20.07.2018, 10:50 20.07.2018, 10:59
Polis memuru, kızına cinsel istismardan tutuklandı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde polis memuru 48 yaşındaki M.Ş., 22 yaşındaki kızına 8 yıl boyunca cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.

Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan polis memuru M.Ş.'nin kızı, savcılığa giderek 8 yıldır babasının cinsel istismarına maruz kaldığını iddia ederek şikayetçi oldu. Şikayetin ardından Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Genç kız, babasının cinsel istismar uyguladığı sırada aldığı ses kaydını da savcılığa sundu. Soruşturma kapsamında açığa alınan M.Ş. ardından gözaltına alındı. Önceki gün Çaycuma Adliyesi'ne sevk edilen M.Ş. 'cinsel istismar' suçundan tutuklandı.

Polis memuru, kızına cinsel istismardan tutuklandı

Polis memuru, kızına cinsel istismardan tutuklandı


Yorumlar (7)
Can 4 yıl önce
Adam ceza almasın yada yakalnmssın bırakılsın dememiş medyaya yansımasın bilinç altına etki etmesin demek istemiş galiba
Ahmet Arslan 4 yıl önce
kader hanım size fikir özgürlüğü konusunu tekrar okumanızı tavsiye ediyorum .ayrıca karşıdaki insanın namus anlayışının terazisi siz değilsiniz.reklamın iyisi kötüsü olmaz diye bir söz var.bazen insanlar iyi niyetli de olsa karşı tarafın reklamını yapıyor.ben buna dikkat çekmek istedim.
Ahmet sabak 4 yıl önce
Bu ....... ibret i alem olsun diye , önce hadım edin sonraşehrin meydanında halka teşhir edin..
Sonrada aşın gitsin
Ahmet Arslan 4 yıl önce
Yaa arkadaşlar bu pis ve iğrenç haberleri yapmak zorundamıyız.Bir faydası var mı kamuoyuna.
kader 4 yıl önce
o ne biçim bakış açısı? adam güya polis ve kendi kızına sapıklık yapacak kadar ahlaksız. ne oldu rahatsız mı oldun sapıkların ortaya çıkmasından? herkes görsün duysun öğrensin kamuoyu oluşsun ve sapıklar için daha ağır cezalar verilsin yeter artık. senin kızına yapsalar susacak mıydın?
davut 4 yıl önce
Bence de bu haberler yapılmasın. Biz üç maymunu oynamayı çok severiz.
ali veli 4 yıl önce
Türkiye'mde sapıklık ahlaksızlık erkek çocuklara tecavüz ayuka çıkmış tık yok herkes memnun nasıl bir millet olduk tecavüze uğrayan çocukların annelerinden ses yok kıyamet kopsun artık.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@