Modern Pozitif Bilimler

banner513

Lisede memur dehşeti!

Zonguldak'ta bir okulda memur dehşeti yaşandı.

Zonguldak 09.01.2020, 19:23
Lisede memur dehşeti!

Zonguldak’ta memur olarak çalıştığı lisede, bilgisayarda oyun oynadığını gördüğü öğrenci T.T.’nin (17) başına demir çubukla vurarak yaralanmasına neden olan Ş.Ö.(34) gözaltına alındı.

Bir süre fizik öğretmenliği yaptıktan sonra psikolojik sorunları nedeniyle düz memuriyete geçirilen Ş.Ö., kütüphanede bulunan bilgisayarda oyun oynadığını gördüğü öğrenci T.T.’ye tepki gösterdi. Ş.Ö., çıkan tartışmada öğrencinin başına demir çubukla vurdu. Yaralanan T.T., ambulansla Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavi edilen T.T.’nin sağlık durumunun iyi olduğu 24 saat boyunca müşahede altında tutulacağı öğrenildi.

Ş.Ö. ise polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Yorumlar (1)
yakun 10 ay önce
Bu memurun hiç suçu yok. Siz öğretmeni psikolojik sorunları nedeniyle geri hizmete alıyorsunuz. Okulda memur olarak çalıştırıyorsunuz. Milli Eğitim Müdürlüğünde onu çalıştıracak bir yer bulamadınız mı da psikolojik sorunları nedeniyle öğretmenlikten aldığınız kişiyi yine okulda görevlendiriyorsunuz. Olayın sorumlusu bu kişiyi okulda görevlendiren yetkilidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@