banner526

banner533

banner535

Kumar oynanan eve şok baskın!

Zonguldak'ta kumar oynanan eve baskın düzenlendi.

Zonguldak 15.07.2020, 17:09
Kumar oynanan eve şok baskın!

Zonguldak’ta jandarma ekipler kumar oynandığı tespit edilen eve baskın düzenledi. 8 şahsa sosyal mesafe ve maske takmamak kurallarına uymamaktan 16 bin 200 TL ceza kesildi.

Edinilen bilgiye göre Zonguldak’ın Devrek İlçesinde jandarma ekipleri tarafından yapılan istihbari çalışmalar neticesinde gece 01.00 sıralarında Çaydeğirmeni Beldesi Merkez Mahallesi'nde bir evde kumar oynandığı ve oynatıldığı bilgisi alınması üzerine harekete geçti.

Ekiplerce bahse konu adreste yapılan aramada, kumar oynandığı tespit edilerek olayla ilgili olarak H.B. (54) isimli şahsa kumar oynanması için yer ve imkan sağlanması suçundan, kumar oynadığı tespit edilen M.Ç. (58) , O.P. (32), G.E. (44), S.B. (62), Y.K. (31), İ.D. (56), İ.Ş. (59), S.İ. (59) isimli toplam 8 şahsa ise kumar oynamak kabahatinden toplam 9 bin 800 TL idari yaptırım uygulandı.

Ayrıca tüm şahıslara sosyal mesafe ve maske takmamak kurallarını ihlal ettiklerinden Umumi hıfzıssıhha kanunun 282. Maddesi gereği toplamda 16 bin 200 TL tutarında para cezası uygulandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Ali Papa 4 hafta önce
Dün ve evvelsi gün ,İstanbul Galataportta yapılan yarışma final gecelerini seyredenler,yüzlerce kişinin maskesiz,dizdize, dipdipe, bağris çağris ,sarmaş dolaş herturlu ihlali yaptığını görmüştür.Sunuculuk yapan patronun,noter dahil ,geleni gideni şapır şupur sarılıp yanaktan öptüğünü de görmüştür.Bu rezaleti yapanlar cezalandırılmadikca,ne sağlık bakanının nede diğer tüm yetkililerinin korona hakkında konuşması sadece komedi olacaktır ve kendilerine duyulan güvende sıfır olacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@