İlk icraatı makam aracı almak ve aracına kurban kestirmek oldu!

Zonguldak'ın Kozlu İlçesinin AK Partili Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, yeni makam aracı için kurban kestirdi. Kesim öncesi ise kurbanlık hayvanın üzerine aracın plakası yazılırken arabanın fiyatı da tartışma konusu oldu.

Zonguldak 01.08.2017, 23:36 02.08.2017, 00:00
İlk icraatı makam aracı almak ve aracına kurban kestirmek oldu!

Kozlu'da geçen Şubat ayında lenfoma kanserinden ölen Belediye Başkanı AK Partili Ertan Şahin'in yerine Belediye Meclisi'nde Ak Partili üye Kerim Yılmaz başkan seçildi. Başkan Yılmaz, 2011 model Wolkswagen Passat marka aracın yerine piyasa değeri yaklaşık 530 bin TL olan olan Wolkswagen Touareg marka makam aracı aldı. Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, yeni makam aracı için bugün belediye garajında kurban kestirdi.


Yeni başkanın ilk icraatı makam aracı almak ve aracına kurban kestirmek oldu!


KURBANIN ÜZERİNE PLAKA YAZILDI! 

Kesim öncesi kurbanlık koçun üzerine kırmızı boya ile makam aracının '67 AH 010' olan plakası yazıldı. Başkan Yılmaz'ın, kurbanlık hayvanın yanında kasap ile birlikte çektirdiği fotoğraf, belediyenin sosyal medya hesabında paylaşıldı. Fotoğrafa, "Başkanımız sayın Kerim Yılmaz kaza ve belaların defi için, kötülüklerin şerrinden kurtulmak için hayırlara vesile olması için Kozlu ve Kozlu Belediye personeli için kurban kestirdi. Rabbim niyetlerimizi kabul etsin" yazıldı.


Yeni başkanın ilk icraatı makam aracı almak ve aracına kurban kestirmek oldu!


'ESKİ ARAÇ ÇOK YIPRANMIŞTI'

Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, eski makam aracının 2011 model olduğunu, çok yıprandığını ve Ankara'ya giderken yolda dahi kaldıklarını söyleyerek, "Kötüydü demiyorum, çok kötüydü diyorum. Son 1 yılda büyük masraf yaptık. Bir hayli hırpalanmıştı. Biz bu aracı 211 bin liraya aldık. Faturası belediyede mevcut. İddia edildiği gibi 500 bin liralara almadık. Vergi indirimi oluyor" dedi.


Yeni başkanın ilk icraatı makam aracı almak ve aracına kurban kestirmek oldu!
 

Yorumlar (4)
kisacaweb 11 yıl önce
Buğra o kadar saçma bir konu ortaya atmışsın ki çok güldüm. Geçmiş bilgiler googleyi değil site sahiplerini ilgilendirir:) Microsoft henüz googlenin Pagerank olayını çözemedi. Senin anlattığın karmaşa google tarafından şu şekilde çözülüyor! alexa , dmoz, google bu üçlünün arasındaki denklemi anlarsan o kadar kapasiten varsa anlarsın. Googleyi backlink kullanarak kandırabilirsin. Ama alexa yı nasıl kandıracaksın. Google zaten alexa değerine çok önem veriyor. Peki alexa da bir sitenin yükselmesi için ne gerekli ? İyi düşün.. Ve Üniversite adını kullanarak insanları yanıltmaya çalışma..
apoStyLEE 11 yıl önce
Başlığı görünce yine saçma sapan birşey bulmuştur diye tıkladım fakat daha da garip bir yazıyla karşılaştım. Bilmeden anlamadan 2-3 tane kelime oyunuyla insanları kaldırabilirsiniz ama Google' yi kafaya takamazsınız ! Dikkat etde Google sana kafayı takmasın ;) Sanıyorum gelecekte bu işlerde günümüzdeki çakma sanatçı olayları gibi olacak..
Monarchos 11 yıl önce
kardeş, hakikaten yaa, bak da google sana kafayı takmasın.. 50 sene sonra google kendini bitirecekmiş.. ben de iddia ediyorum, google 10 sene sonra kendini bitirecek.. bu adam elli seneyle istanbulda STAJa (iş değil haa, staj) başlamışsa, ben on sene iddiamla kesin slikon vadisinde işe başlarım..
karsiyanlal 11 yıl önce
bakınız nerde staj yapmaya hak kazandı, istanbul microsft :))) ba ba ba ne kadar güçlü bir bilgisayar bilgin var seni nereye layık gördüler, şimdi iyi düşün buğra google yi yaratan senden bilgi olarak ne kadar önde gidiyor, yada googleyi neden sen yaratmadın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@