Faciadan dönüldü! Kara yolu çöktü

Zonguldak'ın Alaplı içesinde meydana gelen heyelan nedeniyle kara yolu ulaşıma kapandı.

Faciadan dönüldü! Kara yolu çöktü

Alaplı-Ormanlı kara yolu Kürkükler köyü mevkisinde, karayolu heyelan nedeniyle meydana gelen çökme sonucu kapandı. Uyarı levhalarının asıldığı yolun  ulaşıma açılması için Karayolları ekipleri çalışma başlattı.

Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz yaptığı açıklamada, Karayolları ekiplerinin yolu tamamen ulaşıma kapattığını ifade etti. Gerekli  tedbirlerin alındığını belirten Yılmaz, "Çalışmalar tamamlanıncaya kadar,  sürücülerden alternatif yolları kullanmalarını istiyoruz. Mollabey ve Ahiler ile  Gökhasan köyü yolunu alternatif olarak kullanabilirler." dedi.

Sürücü Mustafa Duysak da köylerde ekmek satışı yaptığı için her gün  kullandığı bu yolun bir an önce ulaşıma açılmasını beklediklerini aktardı.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
RUSTEM AĞA
RUSTEM AĞA - 2 ay Önce

EĞİTİM VE TRAFİK TÜRKİYENİN TERÖRDEN SONRA EN BÜYÜK SORUNLA RI OLARAK KARŞIMIZA ÇIKIYOR. BEN İNANIN ORTA OKULDA YEDİ SENE OKU DUM DİPLOMA DAHİ ALAMADIM. YETKİ Lİ OLSAM BU İKİ SORUNU ÇÖZEÇEĞİM İNANÇINDAYIM.
DEVLETİN ASIL GÖREVİ SAĞLIKLI EĞİ TİMLİ İNSAN YEDİŞTİRMEK OLMALIDIR. BU KONUYU ÖZEL SEKTÖRE, VAKIFLARA CEMAATLERE HAVALE ETMEK YANLIŞLA RIN EN BÜYÜĞÜDÜR. BU HAL MİLLETİ AY RICALIĞA SEVK ETTİĞİNİ GÖRÜYORUZ EN KUTSALIMIZ DİNİMİZ BİLE CAHİL CUHALANIN ELİNE DÜŞTÜ. SON YILLAR DA GENÇLİK YA SAPKIN DİN CAHİLLERİ NİN ELİNE DÜŞÜYOR VEYA DİNDEN UZAKLAŞIYOR. HİÇ BİR YETKİLİ MAKAM BU TEHLİKEYİ GÖRMİYOR. EĞİTİM YUVASI OLARAK GÖRÜNEN KURUMLAR KENDİ KAFASINA GÖRE UYGULAMALAR YAPIYOR. BUDA SİZCİ BİZCİ TARAFLARI NI YARATIYOR. ÇOK AMA ÇOK TEHLİKELİ UNSURLAR MEYDANA ÇIKIYOR. BU DURUM BUGÜN FETOYU ÇIKARTI YARIN METOLARIN ÇIKMASINA YOL AÇAR.
NE DİYORUZ MİLLİ EĞİTİM BU ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ BİR KAVRAM. DEVLETİN ROTASINI BELİRLİYEÇEK KURUMLAR MİL Lİ EĞİTİM OCAĞINDAN YETİŞİR.ONUN İÇİN DEVLET EĞİTİME HER ŞEYDEN ÇOK SAHİP ÇIKMALI.
ZAMANIMIZDA CEMAATLER TARİKATLAR
ÖYLE HAL ALMIŞLARKİ MÜBAREKLER BACASIZ SANAYİ GİBİ İŞÇİ TAKIMI MÜRİT LER OLMUŞ. YÜCE RABBİM KUTSAL KİTA BIMIZDA BÖYLE TERİKAT CEMAAT KAV RAMLARINA İŞARET BUYURMAMIŞTIR. İŞTE BAZI UYANIKLAR EĞİTİM ADI ALTIN DA MENFAAT ÇIKAR YUVALARI KURMUŞ LAR. YÜCE DİNİMİZ DOĞRU OLMAYAN HİÇ BİR ŞEYE ASLA MUSADE ETMEZ...
ŞİMDİ BENİM BU DÜŞÜNÇELERİME NOMAL AKIL VE TEMİZ BİR RUH SAHİBİ OLAN BİRİSİ ÇIKSIN YANLIŞ DESİN. BANA YANLIŞIMI İZAH ETSİN BENDE BU DÜZE Nİ KABULLENEYİM. YAPAÇAK BİR ŞEY YOKTUR DEMEK. ANLA VE SUS

SIRADAKİ HABER