Trabzonspor şampiyonluğuna inanıyor

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Bülbüloğlu'ndan önemli açıklamalar...

Yomra 28.03.2017, 12:09
Trabzonspor şampiyonluğuna inanıyor

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, futbolda 2010-2011 sezonuna ilişkin şike davası kapsamında haklarının verilmediği gerekçesiyle Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) yaptıkları başvurunun reddedilmesine ilişkin, "Biz haklılığımıza ve şampiyonluğumuza inanıyoruz. Sonuna kadar hakkımızı aramaya devam edeceğiz." dedi.
 

Bülbüloğlu, yaptığı açıklamada, CAS'ın verdiği kararın şikenin varlığına ilişkin olmadığını belirterek, bu konuda daha önceden UEFA'nın ve CAS'ın şikenin olduğu yönünde kararlarının bulunduğunu hatırlattı.

UEFA'nın yerel liglere müdahale edemeyeceği yönünde bir kararın verildiğini vurgulayan Bülbüloğlu, "Bu bir yetki-yetkisizlik kararıdır. Daha önce şike yapıldığını hem UEFA hem CAS duyurmuştu. Biz haklılığımıza ve şampiyonluğumuza inanıyoruz. Sonuna kadar hakkımızı aramaya devam edeceğiz. Gidilebilecek tüm mercilere gideceğiz." diye konuştu.

Gerekli değerlendirmeleri yaptıklarını anlatan Önder Bülbüloğlu, "Biz hukuk çerçevesinde bu mücadelemizi sürdüreceğiz. Sonuna kadar kararlılığımız devam edecek. Önümüzde İsviçre Federal Mahkemesi ve FIFA var. Gerek Avrupa gerekse de Türkiye'deki hukukçularımızla birlikte yapacağımız toplantının ardından harekete geçeceğiz." ifadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
EMİR. 4 yıl önce
YA BIRAKIN CAS,FİFA,UEFASINI BU İŞİN BAŞINI CUMHUR BAŞKANI ÇEKİYOR ,ZAVALLI TS TARAFTARIDA UMUTLANIYOR YAZIK
EMİR. 4 yıl önce
BOŞ LAFA VE TİRANSFERE GEREK YOK NE YAPARSAK YAPALIM BİZ BU LİGDE ŞAMPİYONLUK GÖREMEYİZ KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN.
nah olursun bu kafa ile 4 yıl önce
kendi stadımızı aldılar 15 yıllık kirayı kakaladılar. 135 milyon demek 15 yılda her sene 8 milyonluk adam havaya uçtu demek. siz buna yöneticilik mi diyorsunuz. albayrak vardı bir zamanlar limanı trabzonspordan çaldı, usta sende avni akeri trabzonspordan çaldın. iki yakanız bir araya gelmesin. ayıp be bu nasıl adalet. herkes stadını aldı bize 15 sene kira.
mustafa nuhoğlu 4 yıl önce
Trabzon sokaklarında fener formalı birini görse linç eden kafalar en büyük fenerli erdoğan Trabzon a geldiğinde boynuna TS atkısı takmak için sıraya giriyor bunun adı riyakarlıktır bu kafayla bu takımdan da bu şehirden de bir yol olmaz
aspetli53 4 yıl önce
trabzon eskiden sampiyon olduysa karadeniz takimlarin sayesinde olmustur sizin kupalariniz saibelidir mademki 6 kez sampiyon oldunuz neden 33 yildir sampiyon olamiyorsunuz savcilari göreve davet ediyorum trabzonun 6 lig sampiyonluklari derhal irdelenmelidir.
Besiktasli 4 yıl önce
Trabzonlu kardeşlerim aman sakın olun takıma sahip çıkın cefaysa cefa Beşiktaş Şenol hoca ile devrim yaptı hemen şampiyonluk havasına girerseniz kaybedersiniz sabır sakın ve ateşli olun ölümüne BEŞİKTAŞ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@