Sağıroğlu: “16 Nisan Dönüm Noktası”

Yomra Belediye Başkanı Sağıroğlu ziyaretlerde bulundu.

Yomra 20.03.2017, 12:29
Sağıroğlu: “16 Nisan Dönüm Noktası”

Başkan Sağıroğlu referandum çalışmaları kapsamında ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.


Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu referandum çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Başkan Sağıroğlu bu sabah ilçe başkanı Mustafa Pehlivan, Meclis Üyesi Salih Yavuz ve parti yöneticileri ile birlikte ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.  Ziyarette konuşan Başkan Sağıroğlu, 16 Nisan’ın Türkiye’nin geleceği için bir dönüm noktası olduğunu belirterek, “Bu sistem çökmüştür. Ekonomik olarak ömrünü tamamlamıştır. Yeni sistemle birlikte ülkemiz daha çağdaş, daha yaşanılabilir, hayat seviyesi ve gelir seviyeleri daha yüksek olacak” dedi.

Sağıroğlu: “16 Nisan Dönüm Noktası”

ACABA DİYE BİR DURUŞ VAR

Son 10 yıla bakıldığında ilçemiz devlet ve özel sektör yatırımlarıyla donatıldı diyen Başkan Sağıroğlu, “İlçemizi Trabzon’un parlayan yıldızı yaptık. Yatırımcılarımızın ilk tercihi ilçemiz oluyor.  Şuan itibariyle yatırımcılarımızda ve turistlerimizde ‘acaba’ diye bir duruş var. 16 Nisan akşamı inşallah evet oylarıyla beraber yüzde 60 oranı oluşur ve Türkiye ve Karadeniz Bölgesi’ne dış dünyadan yatırım yağmaya devam eder. Bundan ziyadesiyle hem vatandaşlarımız, hem ilçemiz, hem de ülkemiz yararlanacaktır” diye konuştu.

Sağıroğlu: “16 Nisan Dönüm Noktası”

HEDEFİMİZ YÜZDE 80

Yeni sistemle birlikte çift başlılık dönemin sona ereceğini ifade eden başkan Sağıroğlu şöyle devam etti; “Tek yönetici, tek sistemle birlikte yoluna devem edecek. Geçmişte Cumhurbaşkanlarımız başbakanlarımıza anayasa kitapçığını fırlattığı zaman devalüasyonlarla karşı karşıya kalmış, bir gecede milletin cebinden parasının yarısı alınmıştır. Artık bu sistemler tarihe gömülüyor. Türkiye yeni sistemle birlikte bölgesinde yoluna emin adımlarla ilerleyecektir. Biz bunları vatandaşlarımıza anlatmaya hafızalarını yenilemeye devam edeceğiz.  Hedefimiz Yomra’da yüzde 80 evet.”

Sağıroğlu: “16 Nisan Dönüm Noktası”


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@