Mustafa Bıyık: "Yomra'nın kaybedecek zamanı yok"

Mustafa Bıyık Haydar Revi'nin açıklamalarını değerlendirdi.

Yomra 25.09.2019, 10:57
Mustafa Bıyık: "Yomra'nın kaybedecek zamanı yok"

Trabzon Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi'nin açıklamalarını değerlendirdi.

Bıyık, "Yomra halkı polemiklerle uğraşmam için değil, Yomra'ya hizmet etmem için göreve seçti. Bu millet kısır siyasi tartışmalardan çok çekti. Yomra'nın artık kaybedecek zamanı yoktur" dedi.

AK Parti Trabzon İl Başkanı'nın siyasi bir kişilik olduğunu ifade eden Bıyık, "Ben siyasetçi değil, belediye başkanıyım. Seçim süreci boyunca 'parti siyaseti yapmayacağım' diyerek oy istedim. Allah'a şükürler olsun sözümün arkasında kapı gibi duruyorum. Bundan neden rahatsız oluyorlar? Siyaset için değil, Yomra'ya hizmet için mücadele veriyorum. Sayın Revi, seçimden sonra AK Parti'ye geçeceğimi söyleyerek oy istediğimi, bu şekilde halkı kandırdığımı iddia etmiş. Bir kere Yomra halkını kandırmak kimsenin haddine değildir, herkes bunu bilmelidir. İkinci olarak ise seçimden önce ve seçimden sonra asla böyle bir beyanım olmamıştır. Parti değiştireceğim yönündeki iddiaları da zaten aylar önce yalanladım. İddia sahibi iddiasını ispatla mükelleftir. Benim siyaset derdim, parti derdim yok. Sayın İl Başkanı'nın bu yöndeki beyanlarını üzülerek okudum. Kısır siyasi çekişmelerle halka zaman kaybettirenleri, ilçelerimize, şehirlerimize zarar verenleri Allah'a havale ediyorum" diye konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (7)
salih 4 ay önce
Ruhsatsız binaları ne zaman yıkacaksın. Yeşil alanları ne zaman yapacaksın. Yüksek katların ruhsat iptallerini ne zaman yapacaksın. Otopark inşaatına ne aman başlayacaksın.
Fatih Aygün 4 ay önce
Sayın başkanım değilim dediniz ama siz bir siyasetcisiniz. Haa görevinizde parti şu bu ayırımı yapmazsınız o ayrı birşey. İmamoğlu da istanbulun kaybedecek bir dakikası yok dedi ama onu araki bulasın. Daha koltuğunu oturup ısıtmalı orda burda gezmekten. Onun için başkalarına laf yetiştirmeye gerek yok. Siz icraatınıza bakın. Bu ana kadar ne yaptığını anlat. Yomralıların hangi dertlerine çare oldun onu anlat. Cevabı bu şekilde verin.
Ümit ... 4 ay önce
Belediye başkanlığı adaylık sürecinden itibaren siyasidir. Talibi de bal gibi siyasetçidir.
Ümit ... 4 ay önce
Siyasetçi olmayan biri için siyasilere cevap vermek, destek olmak, daha da özelinde ta İstanbul seçimleri ile ilgilenmekte uğraş alanı dışında kalabilmeliydi.
Ali 4 ay önce
Tamamda sende gündemde kalmak için elinden geleni yapıyorsun herşey cevap vermek zorunda değilsin ama siyaset böyle birşey işte senden öncekide böyleydi
K.Kablan 4 ay önce
Evlat sen öncelikle yanındaki şarlatanları kov.Gerisi gelir
Ahmet b 4 ay önce
Boşver sen keyfine bak başkan nasılsa herşey güzel olacak kendiliğinden....Bu milleti kimler kandırmadı ki ha bir fazla ha bir eksik yeğen

Gelişmelerden Haberdar Olun

@