banner556

Uzun yıllar KTÜ’de görev yapan Prof. Dr. Refik Çaylan koronavirüse yenildi

KTÜ’de uzun yıllar görev yapan Prof. Dr. Refik Çaylan koronavirüse yenik düştü.

Yaşam 26.08.2020, 11:09 26.08.2020, 11:55
Uzun yıllar KTÜ’de görev yapan Prof. Dr. Refik Çaylan koronavirüse yenildi

Haber61 – Haber Servisi – Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesinde uzun yıllar Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak görev yapan Prof. Dr. Refik Çaylan yakalandığı koronavirüse yenilerek hayatını kaybetti.

Prof. Dr. Çaylan’ın vefat haberini yakın arkadaşı Prof Dr. Oktay Banlı verdi. Prof. Dr. Banlı, "Koronavirüs enfeksiyonu sebebiyle günlerdir yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren sınıf arkadaşım KBB uzmanı Prof. Dr Refik Çaylan vefat etti. Çok çok üzgünüm. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah" açıklaması yaptı.

Azerbaycan’da özel bir hastanede çalışan Prof. Dr. Refik Çaylan’ın İstanbul’a seyahat ettiği sırada uçakla rahatsızlandığı ve uçağın Sivas’a acil iniş yapması sonrasında yoğun bakımda tedavi altına alındığı öğrenildi. Prof. Dr. Çaylan, yaklaşık 20 gün süren yaşam savaşın kaybetti.  

Yorumlar (11)
Köksal 5 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun hocamın
maydin 5 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..sokakta hala bu işi dikkate almayan insanlar var. Ne olur azacık dikkat edelim, maskeleri kollardan çıkartım ağzımıza takalım..lütfen.
ogretmen 5 ay önce
Allah rahmet eylesin
Gözde 5 ay önce
Allah rahmet eylesin.
Köksal aygün 5 ay önce
Allah cc rahmet İhsan eylesin mekanı cennet olsun.
S.yavuz ilseven 5 ay önce
Allah rahmet eylesin. Bir ülkede branşında prof. Ünvanına ulaşmış değerli tıp uzmanları kolat yetişmiyor. Vatandaşların duyarsız olanlarına maske ve mesafe,kurallarına uymayanlaraağir para cezaları tekrarında,hapis cezası verilmesi zamanın geldiği üzülerek gözlemliyoruz. Devletin bu konuda sert tedbirler almalı ki caydırıcı olsun.
Değerli bilim insanın mekanı CENNET olsun..
Mustafa 5 ay önce
ALLAH RAHMET EYLESİN İNSANLARIN ARTIK BU VİRÜSÜ CİDDİYE ALMALARI LAZIM KİMSE MASKE TAKMIYOR YADA MASKEYİ DÜZGÜN TAKMIYOR MESAFE KURALINA UYAN YOK VE TEMİZLİK GENE AYNI DİKKAT EDEN YOK ZATEN OTOBÜSLER DOLMUŞLAR TIKA BASA NASIL DİKKAT EDECEĞİZ
Feyyaz 5 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah hocam
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@