Trabzon’da dolmuşçunun sakinliği faciayı önledi

Trabzon’da freni boşalan dolmuşçunun soğukkanlılığı faciayı önledi.

Yaşam 14.11.2017, 15:12

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da freni boşalan dolmuşçunun soğukkanlılığı olası bir kazayı önledi. O anların görüntüleri sosyal medyada olay oldu.


Görüntülerde Trabzon’un Ortahisar ilçesi Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Kavşağında meydana geldiği görülen olayda kavşağa doğru ilerleyen dolmuşun freni boşaldı. Dolmuş şoförü soğukkanlılığını koruyarak el frenini kullanarak ve vites küçülterek aracı yavaşlatmayı başarıyor. Sonrasında ise kırmızı ışıkta bekleyen araçlara doğru ilerleyen aracı iki aracın arasından manevra yaparak geçip sağ tarafta bulunan yol korkuluklarına sürterek durdurdu. Yolcular şoförün yaptığı manevra sonrasında kısa süreli panik yaşarken olası bir facianın eşiğinden dönüldü.
 
Yorumlar (3)
Cebrail 3 yıl önce
ticari araclarin bir kac taksi haric hepsi hurdalik normaldir ancak garip garip aracin sagina soluna birseyeler taksinlar
Firtina61 3 yıl önce
Bunuda övdünüzya helal olsun vAllah okadar insan tasiyan bir kisi aracinin bakimini her zaman yaptirmasi gerekir. Bizim türkiyemiz böyle iste ille 3-5 canmi almasi gerekiyor arabalarin bakima girme kanunu cikmasi icin????????????
Aga 3 yıl önce
Trilyonluk plakaları var 10 liralık arabayla sefer yapıyorlar, 1 koltuk kar etmek için dizimiz koltuğa geçiyor, Allah korumuş, geçmiş olsun buda ders olsun hepimize, araçların bakımını aksatmayın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@