banner555

TBMM'denim dedi ve dolandırdı !

Konya’da memurluktan istifa eden bir kişi, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Eski Başkanı Ömer İzgi’nin adını kullanarak işe sokacağını söylediği biri engelli 25 kişiyi dolandırdı.DOLANDIRDIKLARI ARASINDA ENGELLİ BİR KİŞİDE VARAntalya’da bir otelde alem

Yaşam 15.06.2012, 10:25
TBMM'denim dedi ve dolandırdı !

Konya’da memurluktan istifa eden bir kişi, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Eski Başkanı Ömer İzgi’nin adını kullanarak işe sokacağını söylediği biri engelli 25 kişiyi dolandırdı.

DOLANDIRDIKLARI ARASINDA ENGELLİ BİR KİŞİDE VAR

Antalya’da bir otelde alem yaparken yakalanan şüpheli şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 

Olay, geçtiğimiz hafta içerisinde Konya’nın merkezinde yaşandı. Kendisini TBMM Eski Başkanı Ömer İzgi’nin yeğeni olarak tanıtan 52 yaşındaki Yücel A., devlet dairesinde işe yerleştirme bahanesiyle özürlü bir kişiden 7 bin TL, toplamda 25 kişiden 100 bin TL alarak ortadan kayboldu. Dolandırıldıklarını anlayan vatandaşlar, Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık ve Hırsızlık Büro Amirliği’ne başvurdu.

OTELDE EĞLENİRKEN YAKALANDI

 

Polis, yaptığı çalışmada şüphelinin Antalya’da bir otelde olduğunu tespit etti. Konya’dan çıkan özel ekip, şüpheli Yücel A’yı, bir otelde eğlenirken yakaladı. Yakalanan şüpheli dolandırıcılık suçundan dolayı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Suçunu itiraf ettiği öğrenilen şahsın, TBMM Eski Başkanı Ömer İzgi’nin doğduğu Konya’nın Doğanhisar ilçesinde yaşadığı ve daha önce memurluktan istifa ettiği öğrenildi

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@