Sevgilisiyle birlik olup bakın ne yaptı !

Kayseri’de bir süredir birlikte olduğu sevgilisiyle işbirliği yaparak, tuttukları kiralık katile eşini bıçaklatan 48 yaşındaki kadın ve sevgilisi polis tarafından gözaltına alındı.Kocasinan İlçesi Mithatpaşa Mahallesi Öğün Caddesi’nde 12 Haziran 2012 günü

Yaşam 18.01.2013, 20:01
Sevgilisiyle birlik olup bakın ne yaptı !

Kayseri’de bir süredir birlikte olduğu sevgilisiyle işbirliği yaparak, tuttukları kiralık katile eşini bıçaklatan 48 yaşındaki kadın ve sevgilisi polis tarafından gözaltına alındı.

Kocasinan İlçesi Mithatpaşa Mahallesi Öğün Caddesi’nde 12 Haziran 2012 günü meydana gelen olayda Kamil Sarar (49), kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından bıçaklanarak yaralandı. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Kamil Sarar, polise saldırganın eşgalini verdi. Polis ekiplerinin yaptığı araştırma sonucu saldırıyı gerçekleştirdiği öne sürülen C.E. 6 ay sonra yakalandı. 
 
Kamil Sarar, kendisine bıçakla saldıran C.E.’yi teşhis edince olay aydınlandı. C.E. polise verdiği ifadede, H.S. ile sevgilisi H.Ü.’nün, Kamil’in öldürülmesi için kendisiyle 100 bin lira karşılığında anlaştığını anlattı. C.E.’nin ifadesi doğrultusunda H.S. ile sevgilisi olduğu iddia edilen H.Ü. gözaltına alındı. 
 
Yetkililer, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü kaydetti.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@