banner556

>

Sağıroğlu'ndan o projeye destek

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu’ndan Sosyal medyada başlatılarak devam eden Mutluluğun Adresi Trabzon Gönüllüleri Derneğine destek geldi. 

Yaşam 19.01.2016, 14:20 25.09.2019, 14:25
Sağıroğlu'ndan o projeye destek

Yardım kampanyasını Yomra ilçesine bağlı Maden Mahallesi’nde sürdüren Mutluluğun Adresi Trabzon Gönüllüleri Derneği ile birlikte Maden İlköğretim Okulu’na çıkan Başkan Sağıroğlu öğrencilere giysi yardımında bulundu.

Yardım kampanyası hakkında bilgiler veren Başkan Sağıroğlu “Arkadaşlarımız çok güzel bir kampanyaya imza atmış. Bizde bu kampanyanın içerisinde olmak istedik. Bizim için bu tür organizasyonlar çok önemli. Küçücük bir hediyeyle çocuklarımızı mutlu etmek, onların sevincine ortak olmak ayrı bir duygu. Bu duyguları bende yaşamış birisiyim. Belediye olarak bu tür çalışmalara her zaman destek verdik. Bundan sonraki süreçte de destek olmaya devam edeceğiz. Çocuklarımız üşümesin. Yüzleri hep gülsün istiyoruz. Kampanyayı başlatan ve yürüten arkadaşlarımızı yürekten kutluyorum” dedi. 

Mutluluğun Adresi Trabzon Gönüllüleri Derneği Trabzon Şube Başkanı Zeynep Dereli ise, “Bu yıl Trabzon genelinde başlattığımız kampanya ile birlikte okullarımızı gezerek, öğrencilerimizin eksiklerini gideriyoruz. Çocuklar üşümesin kampanyası ile birlikte okullarımıza yardım getiriyoruz. Kış boyunca projemiz devam edecek. Projemize destek veren başkanımız İbrahim Sağıroğlu’na teşekkür ediyoruz. Bütün vatandaşlarımızdan da projemize katkı ve destek istiyoruz” diye konuştu.  


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@