KAFEM'den dayanışma gecesi

KAFEM üyeleri dayanışma yemeğinde bir araya geldi.

Yaşam 06.03.2017, 10:40 06.03.2017, 11:47
KAFEM'den dayanışma gecesi

Karadeniz Folklor ve Müzik Eğitimi Gençlik Spor Kulübü Derneği’nin (KAFEM) düzenlediği dayanışma yemeğinde üyeler ve dernek elemanları bir araya geldi.  


Aksular Otel’de düzenlenen dayanışma yemeğine KA-FEM yöneticileri, koristler ve davetliler katıldı. Naci Ay’ın doyumsuz müzikleriyle kendinden geçen katılımcılar hem stres attılar, hem de yorucu geçecek bir sezon öncesinde birlik-beraberlik örneği sergilediler. 

Dernek Başkanı Ali Adanur iki hafta önce yapılması gereken ancak elverişsiz hava şartları nedeniyle ertelemek zorunda kaldıkları organizasyona katılan tüm davetlilere teşekkür ederek, “Bu sezon oldukça zor geçeceğe benziyor. Çalışmalarımızı aksatmadan sürdürmeye devam ediyoruz. Önümüzde, halk müziği ve tasavvuf olmak üzere iki konserimiz var. Ancak bu yıl olumsuz hava şartlarından dolayı bir hayli sıkıntı yaşadık. Çalışmalarımız aksadı. Bu akşamda yemeğimiz maç akşamına denk geldi. Bazen böyle programlar çakışabiliyor. Her şeye rağmen katılımınız bizleri sevindirdi” diye konuştu.

Trabzon’un çılgın doktoru Ali Özkan birbirinden güzel şarkılarıyla geceye renk katarken, yapılan çekilişle de davetlilere sürpriz hediyeler verildi. 


KAFEM'den dayanışma gecesi

KAFEM'den dayanışma gecesi

KAFEM'den dayanışma gecesi

 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@