19 yaşındaki kızı pazarladılar !

   Gaziantep’te 19 yaşındaki A.D.’ye tecavüz edip, kaydettikleri görüntüleri ailesine göstermekle tehdit ettikleri genç kızı erkeklere pazarladıkları ileri sürülen 5 kişi gözaltına alındı. Gaziantep’te oturan A.D., yaklaşık 1 yıl önce bir otelde barmenlik

Yaşam 28.12.2012, 22:21
19 yaşındaki kızı pazarladılar !

 

 
 
Gaziantep’te 19 yaşındaki A.D.’ye tecavüz edip, kaydettikleri görüntüleri ailesine göstermekle tehdit ettikleri genç kızı erkeklere pazarladıkları ileri sürülen 5 kişi gözaltına alındı.
 
Gaziantep’te oturan A.D., yaklaşık 1 yıl önce bir otelde barmenlik yapan 27 yaşındaki Gani Y. ile tanıştı. İddiaya göre Gani Y., genç kıza tecavüz etti ve ilişkiyi de kamareyla kaydetti. Gani Y., görüntüleri ailesine gösterileceği tehdidiyle A.D.’nin arkadaşları 25 yaşındaki Beyhan K., 26 yaşındaki Emrah A., 28 yaşındaki Ferdi Ö. ve 19 yaşındaki Ramazan O. ile birlikte olmasını sağladı. Gani Y., "İlişkiye devam edeceksin, yoksa çektiğimiz görüntüleri ailene göstereceğiz" diye tehdidi devam ettirerek genç kızı para karşılığı Gaziantep’te bağ evlerinde erkeklere pazarladı. Başına gelenlerden utanç duyan ve ailesine anlatamayan A.D., polise başvurdu.
 
Şikayet üzerine harekete geçen polis, Gani Y., Beyhan K., Emrah A., Ferdi Ö. ve Ramazan O.’yu gözaltına aldı. Suçlamaları kabul etmeyen şüpheliler ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi. 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@