banner491

10 bin lira için değdi mi ?

Adapazarı'nda babasının evinin bahçesindeki barakada kendini asarak canına kıyan öğretmen evli 2 çocuk babası 34 yaşındaki Murat Şahin'in, intihardan bir gün önce babasını arayarak 10 bin lira istediği, babasının da 'parasının olmadığını' söylediği belirt

10 bin lira için değdi mi ?

Adapazarı'nda babasının evinin bahçesindeki barakada kendini asarak canına kıyan öğretmen evli 2 çocuk babası 34 yaşındaki Murat Şahin'in, intihardan bir gün önce babasını arayarak 10 bin lira istediği, babasının da 'parasının olmadığını' söylediği belirtildi.

13 yıllık öğretmen Murat Şahin, Karapürçek ilçesine bağlı Mesudiye Köyü Kırandağ mevkisinde, babasına ait ;evin bahçesinde bulunan barakada kendini astı. Baba Muhsin Şahin jandarmaya verdiği ifadede şöyle dedi:"Murat beni akşam saatlerinde arayarak 'Baba acil bana 10 bin lira lazım' dedi. Ben de o kadar param olmadığını söyledim.
 
Yine annesini ve eşini arayarak 'Ben kendimi yarın asacağım hakkınızı helal edin' demiş. Sabah Mesudiye Köyü'nde bulunan bağ evine geldigimizde asılı cesedini bulduk. Ama oğlumun bankalara borçlandığını şimdi öğrendik." Kocasının ölüm haberini alan öğretmen eşi gözyaşlarına boğuldu.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner441