7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Polisten kaçarak pencereden sarkan şüpheli mahalleliyi şaşkına çevirdi

Yalova'da sadece ifade sorgusu için polisler tarafından durdurulmak istenen şahıs bir anda kaçmaya başladı. Son olarak bir apartman dairesine giren şüpheli camdan aşağı sarkarak saklanmaya çalıştı fakat düşerek iki bacağının kırılmasına sebep oldu.

Yalova 07.06.2022, 21:54
Polisten kaçarak pencereden sarkan şüpheli mahalleliyi şaşkına çevirdi

Akıllara durgunluk veren olay Yalova'da yaşandı. Uygulama noktasında polisin durdurmak istediği bir şahıs kaçmaya başladı. Kovalama sonucunda bir apartmana giren şüpheli pencereden sarkarak polisten kurtulmaya çalıştı. Aşağıda polisler olmasına rağmen yine de sarkmaya devam eden şüpheli dengesini kaybederek zemine çakıldı ve iki bacağını da kırdı. Şüphelinin ise sadece ifade için araması olduğu ortaya çıktı.

Yalova’da polisten kaçarken çıktığı binanın çatısından sarkarak aşağı inmeye çalışan şüpheli beton zemine düşerek yaralandı. Korku dolu anlar çevredeki vatandaşlar tarafından kamerayla kaydedildi.


Alınan bilgiye göre, Yalova’da uygulama noktasında polis tarafından durdurulmak istenen T.C, motosikletiyle kaçmaya başladı. Yaşanan kovalamacada yakalanacağını anlayan şüpheli girdiği apartmanın çatısına çıktı. Polisin takip ettiği şüpheli çatından sarkarak 3’üncü kattaki apartman dairesinin balkonundan içeriye girdi. Polisin daireye gelmesi üzerine pencereden sarkan şüpheli ikna edilmeye çalışıldı. Polisin kolundan tutmaya çalıştığı T.C, bu sırada 2’inci kat penceresine ulaştı. Aşağıda kendisini bekleyen başka polislerin olmasına rağmen aşağı sarkarak inmeye çalışan T.C, bu sırada dengesini kaybederek yere çakıldı.

İki bacağı da kırılan T.C, olay yerine gelen 112 acil servis ekipleri tarafından ambulansla Yalova Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Şüphelinin ifade için aranması bulunduğu öğrenildi. Zanlının neden kaçtığı sorusunu ise yanıtlamadığı bildirildi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@