Edin Visca’nın sakatlığı eski Trabzonsporlu Hami Mandıralı’yı hatırlattı.

Trabzonspoor, Spor Toto Süper Lig’in 2. Haftasında sahasında Hatayspor’u, Abdülkadir Ömür’ün 71. Dakikada kaydettiği golle 1-0 mağlup etti. 

Karşılaşmanın 40. dakikasında rakibi ile girdiği mücadele de kolunun üzerine düşen Visca, sağlık görevlilerinin müdahalesi sonrasında sedye ile hastaneye kaldırıldı.

Sol kolunda Humerus kemiğinde kırık tespit edilen Bosnalı oyuncunun ameliyat olacağı ve en az 3-4 ay sahalardan uzak kalabileceği öğrenildi.

Visca’nın sakatlığı Hami Mandıralı’yı hatırlattı!

HAMİ MANDIRALI’YI HATIRLATTI!

Visca’nın bu sakatlığı Trabzonspor’un eski efsane futbolcusu Hami Mandıralı’yı akıllara getirdi. 

2001-2022 sezonunda Hami Mandıralı da Visca gibi kolunu kırmıştı.

Mandıralı o yıllarda yaklaşık 95 gün sahalardan uzak kalmıştı.

Visca’nın sakatlığı Hami Mandıralı’yı hatırlattı!

Trabzonspor, Kayserispor'a konuk olacak Trabzonspor, Kayserispor'a konuk olacak

“TRABZONSPOR İÇİN İYİ OLMADI”

Hami Mandıralı Haber61’e yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Takımın en önemli silahlarından biri, olamayacak pozisyonda kolu kırıldı. Çok üzüldüm. Şimdi takım güçlü, Bizim takım çok güçlü değildi. 7 ay dediler bana 4. Ayda sahaya çıktık. İyileşir iyileşmez oynamaya başladık. Benim zamanımda takım zor durumdaydı. 3’te 3 yaptık, 3. Maçta kolum kırıldı. Çok güzel başlamıştık. Süreç zor bir süreç. Bunun sevindirici tarafı olmaz ama kadromuz güçlü, İskeletten bir oyuncu. Trabzonspor için iyi olmadı. İyi niyetli kaliteli bir oyuncuydu. Dünya Kupası arası lehine olabilir. Benim için o zaman parmaklarını oynatırsa büyük şans demişlerdi. Ne olursa olsun ağır bir sakatlık. Ben havadan düştüm. Kendimi koruyamadım. Bunun ki yerde. Şekilleri farklı ama kırık kırıktır. Visca gibi bir oyuncunun adına üzüldüm. İnşallah toparlar. Belki kırık yerlerimiz aynı ama benim ki daha ağırdı diye düşünüyorum” 

Haber61 - Spor Servisi - Tuncay Lakot

Visca’nın sakatlığı Hami Mandıralı’yı hatırlattı!

Visca’nın sakatlığı Hami Mandıralı’yı hatırlattı!