banner539

banner526

banner533

banner513

Günün en iğrenç haberi! Küçük kıza...

Küçük kıza tecavüz edenlerin ablasına da tecavüz ettiği anlaşıldı.  Polis, tecavüze karıştığı ileri sürülen iki kişiyi yakaladı. Geçen hafta rahatsızlanınca ailesi tarafından Tepecik eğitim ve Araştırma Hastanesine götürülen 14 yaşındaki kız çocuğunun 8 h

Şehirler 21.12.2015, 19:25
Günün en iğrenç haberi! Küçük kıza...
Küçük kıza tecavüz edenlerin ablasına da tecavüz ettiği anlaşıldı.  Polis, tecavüze karıştığı ileri sürülen iki kişiyi yakaladı. Geçen hafta rahatsızlanınca ailesi tarafından Tepecik eğitim ve Araştırma Hastanesine götürülen 14 yaşındaki kız çocuğunun 8 haftalık hamile olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, araştırma başlattı. Küçük kızın ifadeleri sonrası, kızın tecavüze uğradığı ve korkudan kimseye söyleyemediği öğrenildi. Yapılan çalışma sonrası polisler küçük kıza tecavüz eden 64 yaşındaki N.F. ile 26 yaşındaki İ.K.'yi yakaladı.
 
Öte yandan soruşturmayı derinleştiren polis, zanlılardan N.F.'nin, 14 yaşındaki kız çocuğunun 16 yaşındaki ablasına da tecavüz ettiğini öğrendi. N.F.'nin ayrıca “Resmi belgede sahtecilik” suçundan arandığı belirlendi. Emniyetteki işlemleri tamamlanan N.F. ve İ.K. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@