Çiftçi Kayıt Sistemi Başvuruları Uzatıldı - Niğde Haberleri

Niğde Ziraat Odası Başkanı Veli Kenar, Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) başvuru süresinin 29 Şubat 2016'ya dek uzatılmasını sağlayan yetkililere teşekkür etti. ÇKS başvuru süresinin değişiklikle uzatıldığını aktaran Veli Kenar, "Çiftçimizi çok sevindiren bu

Şehirler 12.02.2016, 14:32
Çiftçi Kayıt Sistemi Başvuruları Uzatıldı - Niğde Haberleri

Niğde Ziraat Odası Başkanı Veli Kenar, Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) başvuru süresinin 29 Şubat 2016'ya dek uzatılmasını sağlayan yetkililere teşekkür etti.

ÇKS başvuru süresinin değişiklikle uzatıldığını aktaran Veli Kenar, "Çiftçimizi çok sevindiren bu kararın alınmasını sağlayan yetkili kişilere çok teşekkür ederim. Çiftçimiz üretecek, ülkemiz kazanacak" dedi.

Kenar: "Resmi Gazetede, "Çiftçi Kayıt Sistemi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" yayınlandı. Yönetmelik ile 2015 üretim yılına ilişkin Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (ÇKS) başvuru süresi uzatıldı.ÇKS yönetmeliğine göre, üretim yılına ilişkin çiftçi başvuruları 30 Haziran tarihinde sona eriyordu. Yapılan düzenleme ile bu süre, 29 Şubat 2016 tarihine kadar uzatıldı" diye konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@