banner539

banner526

banner533

banner513

Belediye ekipleri eve girince şok oldu!

İstanbul Kadıköy Acıbadem Mahallesi Haşimbey Sokak'taki 4 katlı apartmanın giriş katındaki daireden kötü koku şikayeti üzerine olay yerine giden Kadıköy Belediye ekipleri, içeride gördüğü manzara karşısında şok oldu. Yıllardır tek başına yaşayan 80 yaşınd

Şehirler 03.12.2015, 12:52
Belediye ekipleri eve girince şok oldu!

İstanbul Kadıköy Acıbadem Mahallesi Haşimbey Sokak'taki 4 katlı apartmanın giriş katındaki daireden kötü koku şikayeti üzerine olay yerine giden Kadıköy Belediye ekipleri, içeride gördüğü manzara karşısında şok oldu.

Yıllardır tek başına yaşayan 80 yaşındaki Enis Güneri'nin evinin ağzına kadar çöple dolduğu tespit edildi. Sabah erken saatlerinde çalışmaya başlayan görevliler, maske takarak evdeki çöpleri temizlemeye başladı .Poşetlere konulan çöpler ve eşyalar binanın girişine çıkarıldı. Evden çıkarılan eşyalar arasında 1975 tarihli gazeteler dikkat çekti. Eşinden ayrıldığı ve 1 çocuğu öğrenilen Enis Güneri, ?Yanıma kimse uğramıyor. Eşim de hayatta o da  bırakıp gitti beni.. Yanımda kimse olsaydı bunlar olmazdı. Yaşlandıkça mal atmak zor geliyor. Sen de yaşlanacaksın" dedi.

Zabıta ekiplerinin uzun süre çalıştığı evden 2 kamyon çöp çıktı .

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@