Zorluoğlu: Trabzonspor'da bu havayı görmek güzel

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu Haber61 mikrofonlarına konuştu.

Haber61- Spor Servisi

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu Trabzonspor – Konyaspor maçı öncesi Haber61 mikrofonlarına konuştu. Trabzonspor’da gençlik dönemindeki havayı görmenin kendisini mutlu ettiğini söyleyen Zorluoğlu “İnşallah bu hava devam eder” ifadelerini kullandı.

Murat Zorluoğlu “Bugün benim için çok özel bir gün. Yıllar sonra doğduğum şehre geri geldim. Allah Hayırlı eylesin. Sabahtan itibaren şehrimizin bizi bağrına bastığını gördük. Akabinde partimizde çeşitli toplantılar yaptık. Trabzonspor bakımından gençliğimizin havasını görmek beni mutlu etti.” İfadelerini kullandı.

Karşılaşma hakkında skor tahmninin sorulduğu Zorluoğlu “ Aykut Kocaman bize ters geliyor, inşallah yakaladığımız hava böyle devam eder.” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 20:42

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bordo.
Bordo. - 2 ay Önce

Trabzon zor şehir.Eksikler çok.Bu şehre büyükşehir bile demek zor.Bütün büyük projeler ağır aksak ilerliyor.Yapılacak çok iş var.Trafik park sorunu birinci sırada.Trabzon şehrinin pahalı bir şehir olması sosyal alanların azlığı ve yetersizliği .İlk sıralarda yer alıyor.

mmn
mmn - 2 ay Önce

adam kendi ağzıyla "Yıllar sonra doğduğum şehre geri geldim. " diyor.. bir de trabzona belediye başkanı olacak.. Allah bildiği gibi etsin

Hasan bayraktar
Hasan bayraktar - 2 ay Önce

Adamı tanımadan kötülemeyin.Orhan Gümrükcüoğlu ve Ahmet metin genç den kat kat bilgili ve Şehir projesi olan birisi

hasan
hasan - 2 ay Önce

vanda başkan yardımcılığı garanti.durmak yok,yola devam

banner393

banner443

banner441