7m

7m

hyundai

tamfinans

Yusuf Yazıcı ile ilgili flaş açıklama! "Trabzonspor’un talebi olursa..."

Yusuf Yazıcı'nın Trabzonspor'a döneceği yönünde iddialar üzerine flaş bir açıklama geldi.

Trabzonspor 12.11.2021, 18:19
Yusuf Yazıcı ile ilgili flaş açıklama! "Trabzonspor’un talebi olursa..."

Fransa Lig 1 ekibi Lille’in forması giyen Yusuf Yazıcı’nın temsilcisi Adem Cebeci, Yusuf Yazıcı’nın herhangi bir takımla görüşmediğini dile getirdi.

Cebeci, “Yusuf Yazıcı’ya yapılan teklifleri Lille reddetti. Avrupa’dan Yusuf Yazıcı’ya teklifler var ama Lille, değerini bulmadan Yusuf Yazıcı’yı bırakmak istemiyor. Benim de sosyal medyada yapmış olduğum beğeni de Trabzonspor’a transfer mi olacak gibi algılandı ancak şu an öyle bir durum söz konusu değil” dedi.

“LILLE, YUSUF’U BIRAKMAK İSTEMİYOR”

Cebeci, sosyal medyada yaptığı beğeninin yanlış yorumlandığını söylerken, şunları söyledi:

“Sosyal medyada yaptığım bir beğeni, Yusuf Yazıcı’nın Trabzonspor’a transfer olacağı yönünde algılandı. Yusuf Yazıcı için Lille’e Avrupa’dan teklifler geldi, temsilcisi olduğum için bize soruluyor ancak Lille, Yusuf Yazıcı’yı bırakmak istemiyor. Benim sosyal medyada beğendiğim bir gönderi nedeniyle Trabzonspor’a transferi konuşulmaya başlandı ancak Trabzonlu ve Yusuf Yazıcı’nın bir yakını olduğum için Yusuf Yazıcı için yazılan yazıyı beğendim. Bunu 3 ay önce de olsa 6 ay sonra da olsa beğenirdim. Transferiyle ilgili hiçbir alakası yoktur. Tabii ki Yusuf Yazıcı için Trabzonspor’un böyle bir talebi olursa yetkili taraf Lille’dir. Avrupa’dan Yusuf Yazıcı’nın durumunu soran takımlar oldu ancak Lille, Yusuf Yazıcı’yı bırakmıyor. Yusuf Yazıcı, Lille’in bir projesi ve değerini bulmadan Yusuf Yazıcı’nın gidişine izin vermiyor. Lille Başkanı Olivier Letang, Yusuf Yazıcı’nın çok değerli bir oyuncu olduğunu ve en kısa zamanda bekledikleri seviyeye Yusuf Yazıcı’yı çıkaracaklarını söyledi. Yarın şartlar değişirse yeniden değerlendirilir ve transferi konuşulur.”


Yorumlar (5)
murat 7 ay önce
madrm degerini bulacak o zaman neden oynatılmıyor. yedek kulıbesinde mi degerini bulacak. bu acıklamanın türkçesi yusuf yazıcı geri gelmek istiyor ancak çok para vermeniz gerekir.
MERT 7 ay önce
zaten trabzonsporda ilk 11 de zor oynarsin....
Adnan DEMİRBAŞ 7 ay önce
Olmasın. Takımda hiç bir emeği yok. Bu takımı paraya satanlar dönmesin. Yabancılar ondan daha vefakar. Takımı bozar
Soner çolak 7 ay önce
Hiç gereği yok sakatlık olmasın yeter.kimin yerine?
hasan 7 ay önce
Yusuf Yazıcı giderken kulübe tam 210 milyon lira artı Edgar gibi bir stoperi kazandırdı. Kulüp isterse gelir hem de hiç düşünmeden. Kalitesine şüphe yok. Ancak Hamşik, Baka, Abdüş varken ihtiyaç yok gibi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@