Yusuf Yazıcı Fransa'dan gönderdi babası Zorluoğlu'na teslim etti

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na Yusuf Yazıcı'dan özel hediye.

Trabzonspor 13.11.2019, 20:45
Yusuf Yazıcı Fransa'dan gönderdi babası Zorluoğlu'na teslim etti

Trabzonspor'dan Fransa'nın Lille takımına transfer olan ve başarılı bir performans segileyen Yusuf Yazıcı, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na formasını hediye gönderdi. Milli takım kampında olan Yazıcı'ın gönderdiği formayı babası Zorluoğlu'na teslim etti. 

Trabzon Büükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu bu anları sosyal medya hesabından paylaşıp "Milli Takımımızın ve şehrimizin gururu @yaziciyusuf97  kardeşime bu nazik düşüncesi için teşekkür ediyorum. Göstereceği başarılarla gençlerimize örnek olacağından şüphe duymuyor, kendisine başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Trabzonspor 2 yıl önce
Zaten ben bu yusufun ailesinden bişey anlamadım.
Allah anasından babasından razı olsun yusuf gibi bir yetenek dünyaya getirdiler ahlaklı, terbiyeli bunun yanında futbolunda başarılı ancak bu Yusuf YAZICInın neden abisi heryerde reklam peşinde nereye bakarsam cihat mı cihan mı ne onu görüyorum yusufun gölgesinde bişeyler yapma peşinde şimdide babası zorluoğluna forma götürmüş. Gerçekten çok tuhaf yusuf dışında ailesi daha aktif medyada.
Hahahaha 2 yıl önce
Cidden Cihan neden götürmedi formayı kaçırmazdı böyle reklamı 36 video çeker sosyal medyasına atardı :)))))))) tespit gibi tespit :))))
Has Trabzonlu 2 yıl önce
Helal gerçekten çok doğru bir tespit.
mehmet 2 yıl önce
Yusuf top oyna //birak siyaseti..
Misafir 2 yıl önce
Ne yapalım şimdi ne için yollamış o formayı bilende bilir Ronaldo yollamış yarrabbim sen kullarını sonradan görme yapma formayı yollamış basında orda tesadüfmü bulunmuş neyin peşindesin yusufff
Kimsekim 2 yıl önce
Yusuf yazıcı başkanın soyadını doğru yazamamışsın. Birde adama forma yolluyorsun. Bari soyadını doğru yaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@