Yusuf Yazıcı'dan 'Morali bozuk' eleştirilerine yanıt!

Trabzonspor'un genç yıldızı Yusuf Yazıcı eleştirilere yanıt niteliğinde bir paylaşım yaptı.

Yusuf Yazıcı'dan 'Morali bozuk' eleştirilerine yanıt!
banner432

HABER61 - SPOR SERVİSİ

Trabzonspor'un genç yıldızı Yusuf Yazıcı başkan Ahmet Ağoağlu'nun Lille takımına transfer olacağı söylentilerinin ardından basında 'Oyuncunun morali bozuk, Trabzonspor'da oynamak istemiyor' yorumları yapılmıştı.

Bordo-Mavili takımın ikinci kaptanı Yazıcı, sosyal medya hesabından bu eleştirilere yanıt niteliğinde bir fotoğraf paylaştı.

Paylaşımına 'Her zaman gülerek çok çalış' ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

Yusuf Yazıcı'dan 'Morali bozuk' eleştirilerine yanıt!

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019, 19:03

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 3 ay Önce

"Morali bozuk Trabzonspor'da oynamak istemiyor"diyenlerin amacı Yusuf ile taraftarın arasını bozup,. Yusuf'u Trabzonspor'dan koparmak. İstanbul takımlarının üçü de Trabzonspor'dan korkuyor. Trabzonspor'dan daha büyük takım mı var ki gitmek istiyor. Yusuf Trabzonsporun kendisidir. Kulüp ne zaman isterse o zaman gider ve dönüşü yine Trabzonspora olur. Yusuf, Abdulkadirler, Hüseyin, Uğurcan sembol oyuncu oldular. Kopuşları kolay olmaz. Alacak verir 25 milyonu alır.

Samistal61
Samistal61 @Hasan - 3 ay Önce

Boş konuşmuşsun, çok duygusaliz arkadaş niye? 3 gün önce başkan demedi mi Yusuf gitmek istiyor diye, o kadar ikna etmeye çalıştım ama yinede gitmek istediğini söyledi demedi mi? Eee daha ne beklersin ki bu topçu dan, ben de istemem Yusuf gitsin amaaa onu Yusuf yapan bu camia nin başkanı ve koca Ts taraftarı 1 yıl kal diye rica ediyor ve yusufa halen ikna olmuyorsa (bunu agaoglu söyledi) o zaman yAllah kardeşim, dersin Liverpool Barcelona istiyor, Lille için bizim başkanı iplemiyorsa demek ki Madrid falan gelse ooo oo adam uçma gidecek kime fayda gelir böyle adamdan

Dutğuri53
Dutğuri53 @Hasan - 3 ay Önce

Yusuf da çıkıp iki kelam etmiyor ama. Klübüm kalmamı istedikten sonra hiçbir yere gitmem, ts benim takımım diyemedi.

Taraftar
Taraftar @Hasan - 3 ay Önce

Dediğin çok doğruda ama bu tuzaklara kanan içimizdekilere ne demeli adamı 2 günde sildiler. Işte bu bilinçsizlikten kaynaklanıyor tıpkı uzungöldeki olay gibi anlamadan etmeden adama dalıyolar. Eğitimsizlik cehalet çok kötü

1461 TRABZON
1461 TRABZON - 3 ay Önce

Yusuf kardeşimizin yetiştiği topraklara ve gençlere borcu vardır. Henüz misyonunu tamamlamamıştır. Herşey yolunda ve güzel giderken dedikodulara kafa takmaması gerekir. Birkaç sezon sonra daha iyi bir takıma gidebilir. O zaman hem kendi hem de takım kazanır. Çalışmaya devam Yusuf. Daha şampiyon olacağız. Kolbastı oynayacağız beraber. O sene inşAllah bu sene.

Osay61
Osay61 - 3 ay Önce

Yusuf sen bizim gözümüzün nurusun takma kafana. Taraftar seninle.

Yozgat'liiiii
Yozgat'liiiii - 3 ay Önce

22 Yaşında Ülkede hergün Gündem Olan Bir Genç!!!Üstelik Madi ve Yaşam kalitesi Yükse Olan Biri O Yaşta Güncel Olaylara Vereceği Tepkiler Gayet Normal.Bizler Aynı Şartlarda Olsak Inanın Sevgili Taraflarlasınız %98 Burnunuzdan Kıl Aldırmayız Belki Yürüyüşümüz Değişir Mutelemen.O yaştaki Oyuncularımıza Destek Olalım Lütfen Çünki Amaç Yusuf ve Diğer Oyuncularımız Değil Amaç Büyük Trabzonsporumuzun Başarıları!!!Hedef Aynı Olduğuna Göre Tepeden Taraftera Hep Yanyana Bizbize Olalım Lütfen.Amaçta İnşAllah Şampiyonluk!!!İnşAllah O Sene Bu Sezon.Haydin Bakayım Hep Destek Tam Destek,Şahıslar Değil Tümdeğerlerimize Sahip Çıkalım Rabbimde Başarılar Nasip Etsin.Selamlar Van,dan Tüm TRABZONSPOR'lulara.

Ali6101
Ali6101 - 3 ay Önce

Aferin Yusuf. Sen konuşulanlara kulağını kapa ve çalışmaya devam et. İstanbul takımları ve medyası senin hayrına çalışmıyor. Sen başkanımızın sözünden çıkma.

furkan genç
furkan genç - 3 ay Önce

haydi aslanım bu sene şampiyon olacağız inşALLAH İSTANBULUN oyununa düşme

Mert
Mert - 3 ay Önce

Sen dua et ki trabzonsporda ilk 11 girmeyi.

Tursun
Tursun - 3 ay Önce

Biz kendi avlarımıza hep tu kaka muamelesi yapmışızdır gitmek isteyeni gönderin giderse zaten hic senin olmamistir1


banner472

banner441