alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Yunus Mallı yeni sezonu bekliyor! Rekabete hazır

Yunus Mallı yeni sezonda rekabete hazır.

Trabzonspor 29.06.2021, 11:55
Yunus Mallı yeni sezonu bekliyor! Rekabete hazır

Trabzonspor'un geçtiğimiz sezonun devre arasında büyük beklentilerle kadrosuna kattığı ancak faydalanamadığı Yunus Mallı, yeni sezonda rekabete hazır.

Trabzonspor'un 2020-2021 sezonunun devre arasında Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın isteği üzerine büyük beklentilerle kadrosuna kattığı Yunus Mallı'dan geçtiğimiz sezon faydalanamayan bordo-mavili takım yeni sezon öncesi yıldız oyuncudan oldukça umutlu. Süper Lig'in sonlanmasının ardından kısa bir tatil yapan 29 yaşındaki oyuncu izin boyunca özel antrenör yönetiminde hazırlık yaptı.

Yeni sezon öncesi rekabete hazır olan Yunus, iyi bir kamp dönemi geçirerek beklentilere karşılık vermeyi hedefliyor. Yıldız futbolcunun oyun bilgisini ve düşünce hızını yüksek bulan Teknik Direktör Abdullah Avcı da 10 numara pozisyonunda kendini gösteren oyuncusuyla yakından ilgileniyor.


Yorumlar (5)
Rami 6 ay önce
Hadi Yunus utandır sana kılçık atanları..
Erdem 6 ay önce
Ben Yunus Mallıdan ümitliyim fakat benim ondan ümitli olmam değil onun kendinden ümitli olup takıma fayda sağlaması önemli. Transferine karşı idim, madem gelmiş, bundan sonrası için olumlu bakmak istedim. İnşAllah iyi ki aldık deriz, yoksa bir bardak soğuk su da Mallı için gelsin.
Araklı 6 ay önce
Yazık buna verilen paralara.
Erkan zengin vakası
BLUEB 6 ay önce
diabete , hatta Yusuf sarı ile rekabet edebilir ama kadroya girmesi zor çok zorrr
Niye alındığı belli olmayan bir oyuncu bir önceki sene Halil dervisogluna para vermeyip kaçıran elimizdeki novakı kaçıran yönetim ne hikmetse yunus mallıda koitada hiç bir masraftan geri kalmıyor
Kaptan 6 ay önce
yabancı uygulamasından sonra Türk asıllı futbolculara avantaj doğdu.BUNU İYİ DEĞERLENDİRMELİLER.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@