Yılmaz Vural'dan Trabzonspor yorumu

Teknik direktör Yılmaz Vural şampiyonluk favorisi kim sorusuna yanıt verdi

Trabzonspor 20.10.2019, 16:49
Yılmaz Vural'dan Trabzonspor yorumu

Türkiye'de Trabzonspor dahil bir çok takımı çalıştıran teknik direktör Yılmaz Vural, Süper Lig'deki şampiyonluk yarışı hakkında konuştu.

Süper Lig'de  favorinin belirlenmesinin zor olduğuna dikkat çeken Vural “Lig çok uzun maraton. Bu süreçte Trabzonspor çok iyi işler yaptı ve maç fazlasıyla da lider durumda. Fakat ligde daha çok sular akar.”  dedi.

Vural, Süper Ligde teknik direktörlük kriterleri ile ilgili de konuşarak, ““Türkiye’de teknik direktörlüğün kriteri nedir? Bunu ben bilmiyorum. Başarılı hocalar mı takım çalıştırıyor? Yoksa lobi mi önde? Değişik şeyler oluyor. Süper Lig’de geçen sezon takım düşüren arkadaşlarımız bu sezon rahatlıkla takım alabiliyor. Türkiye’de başarının bir kıstası yok.” diye konuştu. 

RadyosporTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Türker 2 yıl önce
Aman sen bizden uzak dur. Hatta fb veya gs yi calistir da belki bize faydan olur. Nerde ekmek var surekli onu kolluyorsun senelerdir...
Ali KAYA 2 yıl önce
Hele bir sus,futbol şarlatanı.
Orkunuzun 2 yıl önce
Bu şarlatan dediğiniz adam en son fenerbahçeyi kadiköyde 3.1 yendiğimiz takimimizin hocasiydi.cok iyi biliyorum cunku mactaydim.şimdi size soruyorum fenerbahçeyi kac yildir yenemiyoruz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@