7m


7m

hyundai

"Yeni teknik direktör iyi seçilmezse devre arasında başkanla beraber giderler"

Trabzonspor'da Eddie Newton ile yollar ayrılırken eski hakem Erman Toroğlu sorumlu olarak başkan Ağaoğlu'nu gösterdi

Trabzonspor 31.10.2020, 20:30
"Yeni teknik direktör iyi seçilmezse devre arasında başkanla beraber giderler"

Haber61 Spor Servisi

Süper Lig'e kötü bir başlangıç yapan Trabzonspor'da teknik direktör Eddie Newton'ın görevine de son verildi.

  Eleştiri oklarının yöneldiği diğer isim başkan Ahmet Ağaoğlu'na eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu'ndan uyarı geldi. Toroğlu yeni gelecek teknik adamın iyi seçilmemesi Ağaoğlu'nun sonunu getireceğini söyledi.

Toroğlu "Trabzonspor kötü gidiyor sürpriz değil. Başkanları böyle konuşursa böyle olur. Trabzonspor yeni teknik direktörünü de iyi seçemezse, devre arası başkanla beraber giderler." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (46)
Osman Berk 2 yıl önce
Başkana desteğimiz sonsuz Trabzonspor'u şampiyon yapabilecek tek adam. Bıraksınlar Sorlothu niye saatı sosa'yı niye tutamadı işlerini Trabzon'un kendi oyuncusu kalmak istemiyor biraz şehir kendine baksın.
şota bence en uygun aday 2 yıl önce
bence 3 aday var tekke nin tecrübesi tartışılır avcı nın karakteri şota ise en uygun aday gözüküyor hem bizden hem de ajax gibi bir tecrübesi var hoca olarakta az çok pişti tekke nin biraz daha zamanı var
Adsız 2 yıl önce
Kimse boş yapmasın.Başkanı kim eleştiriyorsa anlaki TS de çorbası kesilendir.Takımı yönetmekte hoca hataları olabilir gönderirsin başka güven duyduğun hoca gelir.lakin kasayı yönetmek başka iştir güven ister bilgi ister tecrübe ister eğitim ister.yiyiciler işinize bakın başka kapıya hadeee
Mantıklı 2 yıl önce
Erman Hoca, bari bize de kimin gelmesi gerektiğini de söyleseydin.Piyasada çok isim dolaşıyor.Mesela, M. R. Akçay yönetiminde Hami ve Egemen olmaz mı?
Kemal 2 yıl önce
Sıkıntı şu; en iyi takım varken en kötü hocayı alıp şampiyonluğu veren yönetim şimdi en kötü kadro varken en iyi hocayı alsa ne değişecek
Ts_61 2 yıl önce
Ne gerçekçi yorum! Aynen katılıyorum!
Görünen köy. 2 yıl önce
Hocam ara sıra ağzınız iyi laf yapıyor! Size katılıyorum. Şenol hoca tercih edilirse iki transfer yapmış gibi takıma katkı verilir.
Farozli 2 yıl önce
Ağaoğlu bu takımın da camianın da son şansı başkandan umutluyuz bize Ünal Karamani geri getirsin yeter
Tonya'lı 2 yıl önce
Ziraat kupasını başarı gören yarım akıllılar o kupa Başakşehir e verilen şampiyonluğun süs payıdır
Giresunlu 2 yıl önce
Katılıyorum bence Trabzonsporlu içimizden bir hoca gelmeli takımla yatip kalkmali takımı ateşlemeli kötü oynayani kesmeli abdullah avci uzun sureli anlasma istiyor kovulursa tazminat istiyor gelmesin tamer tuna kendini ispatlamamis ve Trabzonspor lu degil gerek yok bence mustafa resit aksac veya fatih tekke gelmeli ve arkalarinda durulmalı yonetimin bu hoca son sansi
Yakup 2 yıl önce
GİRESUNLU Sirf trabzonlu diye görev verilmez trabzonspor torpil yeri mi?
Can 2 yıl önce
Daha önce gelmişti onuda kovmuştuk ona taktik veeip hocalık dersi vermiştik.bu taraftar şenol hocayı kovar yardımcısını teknik adam diye ister sonra morinyo un yardımcısın kovar .
Kamil 2 yıl önce
Gelen butun yonetimler hoca secme beceriksizi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@