"Yanal'ın arkasında durduk,sonuçları göreceğiz"

Yönetimden Ersun Yanal açıklaması. Bülbüloğlu bugüne kadar hep Yanal'ın yanında olduklarını söyledi

"Yanal'ın arkasında durduk,sonuçları göreceğiz"
banner432
İLK yarıda 30 puan kaybederek 18 puanla 13’üncü sırada yer alan Trabzonspor'un Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, yönetim olarak sezon başından bu yana eleştirilen teknik direktör Ersun Yanal’ın arkasında durduklarını söyledi.

Başkan Yardımcısı Bülbüloğlu açıklamalarda bulundu. Kötü sonuçlar yüzünden sezon başından bu yana eleştiri konusu olan teknik direktörleri Yanal konusuna değinen Önder Bülbüloğlu, şöyle konuştu:

"Hem biz, hem taraftarlarımız, hem de camia kendisine gerekli sabrı gösterdi. Yönetim Kurulu olarak özellikle biz, tepkilere rağmen ısrarla arkasında durduk. İnşallah bundan sonra daha iyi olacak. Sonuçları hep birlikte göreceğiz."

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim çevik
İbrahim çevik - 3 yıl Önce

Mehmet Ekici dahil, futbolcuların büyük çoğunluğu bu hocadan mutsuz. Birde Ersun efendinin geçen ay 20 gün boyunca idmana çıkmaması var, bunuda biri açıklasın.

Numan ALTUNTAŞ
Numan ALTUNTAŞ - 3 yıl Önce

siz yönetim olarak durmaya devam edin arkasında, yarın bir gün ilk gemiyi terkeden o olacak bilesiniz...

adnan
adnan - 3 yıl Önce

esun okay zeki akbas onazi endoye bunlar giderse takim duzelir yoksa ayni hikayeyi cok dinler taraftar bu ersuna 20 topcu al gene olmaz yol yakinken gonderin

Yorum
Yorum - 3 yıl Önce

Durmaya devam sonucu hüsran olur zaten onu istiyorsunuz

ts
ts - 3 yıl Önce

muharremciler yorumları beğenmiyor. anlaşılan durumlarından memnunlar herhalde.

Mustafa koç
Mustafa koç - 3 yıl Önce

Bu yerli futbolculardan ne istiyorsunuz. Onlar canla başla mücadele ediyorlar.esas aldığın yabancı futbolcuların durumu. Yerli futbolcuların aldığı paranın cok cok üstünde para alıp takıma hic birşey vermeyen futbolcular hakkında olumlu bir kelime söyleyecek kim var. Bunun sorumlusu yönetim ve Ersun yanaldır. Cünkü bu başarısız takımı oluşturan ve hicbirsöyledikleri gerçekleşmeyen bu kişiler en kısa zamanda istifa etmelidirler.trabzon sporun başına işi bilen yönetim ve teknik direktör geyir

Tomar
Tomar - 3 yıl Önce

Antrenör iş yapmayan futbolcuyu korursa önce o gider. Yönetim iş yapmayan hocayı korursa yönetim gider. Kimse haketmedigi yerde duramaz.

Soner
Soner - 3 yıl Önce

Arkadaşlar mustafa yumlu zeki yavru mustafa akbaş muhammet demir İle ersun yanal ne yapsın Oyuncu alıp ersun yanal'ın eline vermediğin sürece ersun Yanal bir şey yapamaz tek doğru var o kadar

banner421