banner526

banner535

Yanal'dan Yusuf'a altın öğütler

Yanal, Yusuf Yazıcı'yla özel ilgileniyor

Trabzonspor 27.04.2017, 17:13
Yanal'dan Yusuf'a altın öğütler
Fenerbahçe’deyken Salih Uçan konusunda yaptığı tespitler tartışılan, daha sonra da haklı çıkan Ersun Yanal, Trabzonspor’un yükselen değeri Yusuf Yazıcı’yı kanatları altına aldı.

Bu sezon forma giydiği 13 maçta 3 gol atıp 6 asiste imza atan 20 yaşındaki yeteneğe “rüzgara kapılmaması” amacıyla öğütlerde bulunan Ersun Yanal, “Herkesin dilindesin. Ancak bunlar seni şımartmamalı, daha fazla motive etmeli. Yoksa bunun bedelini ağır ödersin. Daha yolun başındasın. Sakın ‘Tamam, ben oldum’ deme... Bu meslek nankördür. Hep daha fazla çalışmalı, yeteneklerini geliştirmelisin” şeklinde uyarılar yapıyor. Yusuf’un da hocasına “Dediklerinizi yapacağım, yüzünüzü kesinlikle kara çıkartmayacağım” şeklinde söz verdiği ifade edildi.

(Htspor)

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Fatih Aydın 3 yıl önce
Aman diyim Yusuf'um sakın hocan Ersun Yanal'ın,kaptanın Onur Kıvrak'ın,en iyi anlaştığın ağabeyin Olcay Şahan'ın sözlerini,desteklerini ve eleştirilerini gözardı etmeyesin,onlar sana hep doğruyu göstereceklerdir,daha iyi oyuncu olman için çaba sarfedeceklerdir.Sende büyük bir potansiyel var,sakın bunu boşa harcamayasın,adaşın Yusuf Erdoğan'a benzemeyesin,hocanın ve ağabeylerinin gözetiminde çalışmaya devam edesin.Bir çok insan iyi oyuncu olabilir ama bunların çok azı büyük oyuncu olur.Sen de bu potansiyel var,ışıl ışıl parlıyorsun ancak geçmişte çok örneğini gördüğümüz yıldız adayı oyuncuların düştükleri hatalara düşüp büyük oyuncu olma ateşini söndürmeyip hem kendinin hem de camianın yani bizlerin hayallerini yıkmayasın aslanım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@