Yanal'dan iki isme uyarı

Yanal iki oyuncuyu uyardı: Kendinize gelin

Trabzonspor 27.02.2017, 08:43
Yanal'dan iki isme uyarı
Atiker Konyaspor deplasmanında beklenen performansı ortaya koyamayan Yusuf Yazıcı ve Fabian Castillo, hocaları Ersun Yanal’ın sert eleştirilerine maruz kaldı.

Son idmanda Yusuf’a, “Enerjini verimli kullan ve inisiyatif almaktan çekinme. Topu kazanmak ya da kaybetmemek için biraz daha agresif olmanı istiyorum” dediği öğrenilen Yanal’ın; Castillo ile ise, “En ufak baskı hata yapmana neden oluyor. Form durumunu gözden geçir, formayı hakettiğini görmek istiyorum” diye konuştuğu öğrenildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
halim 4 yıl önce
iki kanat oyuncusu ile , eksiklerin tamamlandigini zannediyorsaniz yanoiliyorsunuz sayin yonetim .cumartesi konya lehine fakli bir sonuc cikabilirdi .on libero eksikligi bariz olarak siritiyor .orta saha ayni sekilde , bir stoper kesin olmali idi.
Remzi61 4 yıl önce
Yusuf'ta aşırı kibir var gibi bir görüntü var,aşırı kendini beğenmiş ve üstün görme gibi bir kompleks içinde olduğu görüntüsü veriyor.Bu şekil devam ederse söner gider.Kendine çeki düzen vermesi lazım ve özellikle aile büyükleri kendisine davranış ve mütevazilik konusunda rehberlik yapması ve psikolojik olarak bu yöne doğru yönlendirmesi galiba en doğru yol olur....
yakup 4 yıl önce
Yusf erdoganda bir uyari yapsa gelmis 24 yasin hala bir ierleme yok
Osay61 4 yıl önce
Son maçların en kötü adamı hiç şüphesiz Olcay Şahan.
ekovizyon52 4 yıl önce
Allah aşkına bırakın şu olcay şahantakıntılarını .herhalde her topda messi gibi rakibini geçmesini bekliyorsunuz...
Tuncay Mertkal 4 yıl önce
Durica'nın eksikliği kabbak gibi sırıttı.Castillo çok formsuz. Bu şekilde ancak 2.yarı oyuncusu olur. Orta sahada m.ekici olsa farkı belli olurdu. Takım fiziksel olarak yetersiz. Seneye en az 4 direk oyuncu alınmazsa zirvete oynamak imkansız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@