7m

7m

hyundai

Volkan Demirel: Abdullah Avcı'dan isteyemem...

Volkan Demirel Karagümrük'le sözleşme imzalarken açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 21.12.2021, 17:16
Volkan Demirel: Abdullah Avcı'dan isteyemem...

Süper Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük'le 2.5 yıllık sözleşme imzalayan Volkan Demirel açıklamalarda bulundu. Volkan Demirel, Trabzonspor'da Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın yardımcılarından Egemen Korkmaz'ın kendi ekibinde olmasını çok istediğini söyledi.

Volkan Demirel'in sözlerinden öne çıkanlar şöyle:

Birbirini anlayan güzel bir ekibin içine geldiğim için mutluyum. 2.5 yıllık anlaşma sağladık. Hedeflerimiz çok büyük. Karagümrük'ü elimden geldiği kadar, düşüncelerimle, katkılarımla, aklımdakilerle bir yere getirmek için bir söz verdim. Bunu da en iyi şekilde yapmak için elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Şu anki ekibimle 2-3 aydır zaten takımları analiz ediyor, ligi derinlemesine çalışıyorduk. Bu ekip benim teknik direktörlük kariyerim boyunca yanımda olacak, göreceksiniz. Ekip çalışmasına her zaman güveniyorum.

"ABDULLAH HOCADAN İSTEYEMEM"

Egemen Korkmaz benim her zaman yanımda olmasını istediğim biri. Ancak şu an bulunduğu konum itibarıyla bunu ondan isteyemem. Abdullah hocadan da isteyemem. Bu takımın bir hikayesi var. Güzel bir hikaye bırakmışlar. Giriş ve gelişme güzel ancak sonuçlandırılamamış. Ben bunu sonuca ulaştırmak istiyorum.

Transfer yapmak için transfer yapmak istemiyorum. Hem kulübün bütçesinden dolayı hem de kadromuz yeterli. Genç futbolcularımız da var. İsim vermek istemiyorum ama 2-3 günde bana kendisini ispat eden isimler var. İlk maçımdan önce, hani bir kıza aşık olursunuz ve hep onu düşünürsünüz ya, işte öyle bir heyecan vardı.

Artvinli bir baba, Rizeli bir anneden doğma çocuğum. Fatih'te doğdum. Karagümrük'ün nasıl bir yer olduğunu biliyorum. Semtimin takımına geldiğim için ayrıca mutluyum. İnşallah semtimizi el birliğiyle yukarı çıkartmaya çalışacağız. Şimdiye kadar çok teknik adamla çalıştım, hepsinden bir şey öğrendim. Her zaman yazarım. Futbolculuk hayatımda da yazardım. 3-4 aydır daha da fazla yazmaya başladım. Benim teknik direktörlük anlayışım, çok daha farklı.


Yorumlar (4)
Black n blue 5 ay önce
Sen Artvinli bir baba ve Rizeli bir annenin oğlu değilsin, öyle olsaydın bunu FB'de oynarken söylerdin ve Trabzon'a bu kadar tahrik edici davranmazdın. Kaç yıldır izliyoruz seni neden bugün bu demeci veriyorsun? Tribünlere oynamak için çok geç Volkan efendi. Şimdi git çok sevdiğin FB versin rızkını.
Temel K. 5 ay önce
Tanju da Vakfikebirli imis
Ali KAYA 5 ay önce
DNA testi yeni sonuçlandı.
Haktan şaşmaz 5 ay önce
Şimdi belli oldu neden Trabzon’a düşmanlık yaptığın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@