7m


7m

hyundai

Visca Beşiktaş maçlarını seviyor

Trabzonspor'un yıldızı Visca, Beşiktaş maçlarını seviyor.

Trabzonspor 30.03.2022, 08:45
Visca Beşiktaş maçlarını seviyor

Edin Visca 10 yıl formasını giydiği Başakşehir'den sonra Trabzonspor'da da rakiplerin korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Abdullah Avcı, başarılı oyuncuyu Beşiktaş maçına da özel hazırlıyor, hücum planlarının başrolünü Boşnak yıldız üzerinden değerlendiriyor.

Trabzonspor ’un en etkili hücum silahlarından biri olan Edin Visca, Beşiktaş karşısında da takımının gol kozlarından biri olacak. Devre arasında geldiği Bordo-Mavililer’e çabuk uyum sağlayıp hedef yolunda önemli katkılar sağlayan oyuncu, bugüne kadar Beşiktaş’a karşı oynadığı maçlarda da sahanın yıldızı olmayı başardı.

Siyah-Beyazlı takıma karşı kariyerinde 19 maça çıkan Boşnak yıldız, 2 gol atarken tam 10 asistlik katkısıyla göz kamaştırdı. Beşiktaş’ın adeta korkulu rüyası olan Visca bu başarılı performansını milli ara sonrasındaki ilk kritik maçta da devam ettirmek istiyor.


Yorumlar (3)
Oflu 2 ay önce
Ne belası? Şaka gibi haber yapmışsınız 19 maçta 2 gol hiçbirşey demek? istatistiklere girecek bir konu bile değil.
trabzon61 2 ay önce
19 maçta 12 gol katkısını beğenemedin mi?
Erdem 2 ay önce
Biz de Viscayı seviyoruz. Önce galibiyet getirecek oyun tabi ki, 1 0 olsun bizim olsun ama Allah ne verdi ise atarsanız da hayır der miyiz, hiç zannetmiyorum. Onun için cıvımayın bulduğunuz pozisyonu gole çevirin. Onlar bize 7 atarken hiç acımadılar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@