Ve Burak Yılmaz KAP'a bildirildi

Burak Yılmaz'ın transferi için KAP açıklaması yapıldı

Ve Burak Yılmaz KAP'a bildirildi

Advertisement Advertisement

Trabzonspor ve Beşiktaş , Burak Yılmaz'ın transferi konusunda görüşmelere başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Bordo mavili kulüpten yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'ın Beşiktaş A.Ş.'ye transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyunun bilgisine duyurulur" denildi. Trabzonspor'un ardından Beşiktaş Kulübü de Burak Yılmaz'ın transferi için görüşmelerin başladığını resmen duyurdu ve ''Profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'ın kulübümüze transferi için görüşmelere başlanmıştır.'' ifadeleri kullanıldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 08:20

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
HİNT KUMAŞI
HİNT KUMAŞI - 4 ay Önce

Burak Yılmaz, bu taraftar, camia, bordo mavili renkler senin yaptıklarını unutmayacak. Gitmek için her şeyi yaptın. TS'u kendinden küçük gördün. Biz ne Burak'lar gördük. Hafızam beni yanıltmıyorsa bir Mehmet Ekici meselesi de böyle gelişmişti ve ve...Mehmet Ekici şimdi nerede?

Ligosli Dogan ER
Ligosli Dogan ER - 4 ay Önce

Sevgili Haber61 bu sahsin haberini yaparken Lütfen artik Bordo Mavili Forma resimlerini kullanmayin.
Bu serefli Forma herkesin üzerine yakismiyor !!!

h.s
h.s - 4 ay Önce

güle güle

Oktay
Oktay - 4 ay Önce

Yillik 4,5 milyon euro yu,13 milyon euro geliri olan kulüp nasil ödesin?.Şampiyonluğa oynayan bir kulüpte olmasi gereken bir Futbolcu.Zaten Burak,Onur,Kucka ve Sosa nin yillik paralari Trabzonsporun bütcesini aşiyor.Geri almak baştan hata idi.

Cümbüs var
Cümbüs var - 4 ay Önce

Yakinda BJK yi karistirir sahada takim arkadaslariyla kavka eder !

Ömer
Ömer - 4 ay Önce

Ufak tefek sorunlar olsa da, her zaman Trabzonspor a önemli katkılar yaptı. Bu yıl FB ye içerde dışarda attığı goller bile Burak a hakkımızı helal etmem için yeter.Kaldi ki gittikten sonra bugün e kadar gelen hiçbir forvet onun kadar gol atamadı. Yolu açık olsun.

Hakan
Hakan - 4 ay Önce

Beşiktaşta Burak'ın da Şenol Güneşin de sonu olur. Rezil olacaklar

banner426

banner204