Ünal Karaman Novak'ın yerine onu hazırlıyor

Tüm ihtimalleri göz önüne alan Ünal Karaman sakatlığı bulunan Novak'ın yerine İbanez'i hazırlıyor.

Trabzonspor 31.03.2019, 08:23
Ünal Karaman Novak'ın yerine onu hazırlıyor

Ünal Karaman, milli ara ve seçimler nedeniyle lige verilen uzun arada oyuncularının ritim kaybetmesini istemiyor. Bu sebeple dün 1461 Trabzon ile hazırlık maçı oynandı. Karadeniz Fırtınası mücadeleden 2-1'lik galibiyetle ayrıldı. Golleri 12. dakikada Nwakaeme ve 47. dakikada Koray Kılınç kaydetti. Pilot takımının tek sayısı ise 77. dakikada Furkan Tütüncü'den geldi.

ABDÜLKADIR ÖMÜR VE PEREIRA DÖNDÜ

Trabzonspor'da sakatlık kabusu azalıyor. Uzun süredir takımdan ayrı olan Abdülkadir Ömür ve Joao Pereira dün oynanan 1461 Trabzon maçıyla sahalara döndü. Pereira iyi bir performans sergilerken 40 dakika sahada kaldı. 4700 metre ile 5200 metre koşan Abdulkadir Parmak'tan sonra en çok mesafe kat eden isim oldu. A. Ömür'ün ise tedavisi sonrası henüz beklenilen seviyede olmadığı görüldü.

NOVAK'IN YERİNE IBANEZ OYNADI

Sakatlığı nedeniyle 1461 Trabzon maçında oynayamayan Filip Novak'ın yerine sol bekte Luis İbanez görev yaptı. Arjantinli futbolcunun, Antalyaspor maçında da sol kanadı savunacağı öğrenildi. Brezilya- Çekya maçında sakatlanan Novak'ın uyluk kasında yaralanma olduğu açıklandı..

Yorumlar (1)
Şehzade 2 yıl önce
Bu adam sıfır hiçbir katkısı yok neden genç takımlarda bir solbek alınıp yetiştirilmez de ununu eleyip eleğini asan adamda ısrar edilir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@