Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür'e zam

Trabzonspor iki yıldızının yıllık ücretlerine iyileştirme yapacak

Trabzonspor 18.06.2021, 12:11 18.06.2021, 14:14
Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür'e zam

Haber61 Spor Servisi - Trabzonspor bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken bir yandan da iç transferde önemli adımlar atıyor.

Bordo mavililerde 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunan Uğurcan Çakır ile 2022 yılında sözleşmesi sona erecek olan Abdülkadir Ömür için yeni bir düzenleme yapılacağı öğrenildi.

2019 yılında Trabzonspor ile sözleşme yenileyen Uğurcan Çakır'a yıllık 3.5 Milyon TL, 2017 yılında sözleşme imzalayan Abdülkadir Ömür'e ise yıllık 2 Milyon 750 Bin TL garanti ücret ödeniyordu.

Haber61'in edindiği bilgiye göre; İki futbolcuya da yeni sezon öncesinde ciddi bir iyileştirme yapılarak aldıkları yıllık ücretleri 9 Milyon TL'ye yakın bir rakama çıkarılacak.

Trabzonspor'da bugünün Euro kuruyla Abdülkadir Ömür 265 Bin 787 Euro, Uğurcan Çakır ise 338 Bin 274 Euro kazanıyorken en az kazanan yabancı futbolcular dahi (Flavio,Ekuban,Edgar) 750 Bin Euro kazanıyor. Yapılacak hamleyle bu dengesizliğin önüne geçilmek isteniyor.

trabzonsporTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (22)
Taraftar 2 ay önce
Öz evlatlar bedavaya oynuyormuş yabancılara paraları saçın bizim çocuklara da akrep gösterin
Gahuralı 2 ay önce
Doğruda Uğurcan zaten gitmeyecek mi ?
Gor Gor 2 ay önce
edgar 750 ise, koita o paraya gol kralı olması lazım
Edgar 2 ay önce
Doğru
6161 2 ay önce
Ahmet ağaoğlu 'nu başarılı buluyorum. Lakin futbolcuların gelirleri oldukça adaletsiz diye düşünüyorum. Bu futbolcular trabzonlu ve trabzonsporlu olmak mı suçları.
Transfer rekoru beklediğimiz kardeşlerimiz adeta bedel ödüyor
Hayden Uşaklar 2 ay önce
Uğurcan’a ödenen ücret hiç adaletli değil... Transfer süreçlerinde takımın menfaatini bu denli düşünen birisine karşılığında böyle adaletsiz davranılması hiç hoş değil...
Volkan 2 ay önce
Koita ya bir bucuk milyon euro verilmiş ise bu çocuklarınd da hakkı verilsin. Belli ki gömü bulduk bu aralar...
Erdem 2 ay önce
Koita nın aldığı yıllık ücret çok yüksek, 700-800 bin € neyine yetmiyordu Koitanın. Edgar ve Ekuban 750 bin alırken, Hosseini 850 bin Euroyu beğenmedi gitti, aynısı Nwakaeme ile Ekubanda ve birkaç futbolcuda da yaşanacak gibi. Seneye serbest kalacak oyuncular var yine ve bunlar değerli oyuncularımız, bunların serbest kalması iyi olmuyor, aynı Sosa, Novak, Hosseini gibi.
aliveli 2 ay önce
euro o zamanlar neredeyse bugünün yarısı. ülke fakir abi başkan ne yapsın. borç nasıl her yıl 2 katına çıkıyor sanıyorsunuz?
tonyalı 2 ay önce
Zam yapılsın tabi ama Albdülkadir zaten bu kadar oynuyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@