7m

Çapkınoğlu

Uğurcan Çakır Trabzonspor'un yeni sezon hazırlıklarına katılacak mı? Belli oldu

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu flaş açıklamalar yaptı.

Trabzonspor 19.06.2021, 22:31
Uğurcan Çakır Trabzonspor'un yeni sezon hazırlıklarına katılacak mı? Belli oldu

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Uğurcan Çakır'ın yeni sezon hazırlık kampına katılacağını söyledi.

Ağaoğlu "Gidecek oyuncularla ve gitme ihtimali olan oyuncularla alakalı konuşmak gerekirse,  Avrupa Futbol Şampiyonasının sona ermesinin 1-2 hafta sonrasına kadar hareketlilik olacağını sanmıyorum. Uğurcan Çakır'ı transfer edecek kulüp, büyük liglerden bir kulüp olacak. Menajerler tarafından ön görüşme yapılan kulüpler bunlar. Bunlar da Avrupa şampiyonasından sonra görüşme yapılacak kulüpler.

28 Haziran'da kamp başlayacak. Bu kadro ile kamp başlayacak. Buna Uğurcan da dahil. Mevcut kadromuzla sezon hazırlığına başlayacağız. Giden oyuncuların maliyetinin üzerine 2-3 milyon Euro geldi. Şuanda Trabzonspor oyuncuların maliyetini karşılayacak durumda. Bir oyuncu dahi alsak da Trabzonspor bu kadronun maliyetini karşılayacak durumda." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (5)
Dayı 1 yıl önce
Mili takım iyi performans gösterebilseydi Uğurcan değerini ikiye katlartı ama durumumuz ortada böyle başarısız bir takımın kalecisine bile artık ilgi göstermezler çok yazık utanç verici bir durum
Edgar 1 yıl önce
Kaleye 40 şut gelmiş zaten bir zahmet o kadar yesin. Takım kötü ama yabancı basında hep Uğurcan’ın tek başına savaştığını yazıyorlar. Ama dediğin gibi takım iyi olsaydı Uğurcan daha çok parlardı.
Harun 1 yıl önce
Yeter artık gönderin şu çocuğu avrupaya, önünü kapatmayın.
61 1 yıl önce
Özellikle kıskanç haset pusuya yatmış gol yesin de altay oynar diye zırva yapan kesim, neymiş trabzonluynuş ondan oynuyormuş diye kulupçü milli takım başarısı önemli değil altay oynasın diye rezil düşünceler var, yaw 50 şut gelmiş hangi biriini tutsun takım gol atmaya gidemiyor bırakmışlar onu demiyorlar bu futbolcular 50 60 maç yapmış bıkmış, seçmezse oynamak isteyen oyuncuları mahmut efecan halil gibi oyuncuları vs vs.
Yavuz Selim 1 yıl önce
Uğurcan çok iyi bi kaleci ama artık avrupa futbolunda refleks kaleciliği bitti. Artık oyunu kaleciden başlayarak kuruyor teknik adamlar. Uğurcan ayağına hakim değil. her geri pasını rakibe atıyor. O yüzden avrupaya transfer olması zor. Ancak bizim gibi 3. sınıf futbol oynayan ülkelere transfer olabilir. onlarda 5 milyondan fazla veremezler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@