7m


7m

hyundai

Uğurcan Çakır'dan yorgunluk vurgusu

Trabzonspor'da Uğurcan Çakır maç sonunda konuştu

Trabzonspor 19.04.2022, 23:01
Uğurcan Çakır'dan yorgunluk vurgusu

Trabzonspor sahasında Kayserispor ile karşılaştı.1-0 Trabzonspor’un üstünlüğü ile biten maçın sonunda Uğurcan Çakır değerlendirmelerde bulundu. 

Uğurcan şöyle konuştu;

Bizim için zor bir maç oldu. Rakibimiz iyi bir takım. Rakibimizi açmakta zorlandık. Sonunda Cornelius güzel bir gol attı. Önümüzde Adana Demirspor maçı var ona hazırlanacağız. Kazandığımız için mutluyuz takım arkadaşlarımı kutluyorum.


Rahatlayacak bir durumumuz yok, zor maçlar oynadık. Beşiktaş, Antep… Karagümrük maçını da iyi oynadık olmadı. Sezonun sonuna doğru geliyoruz yorgunluk olabiliyor. Adana Demirspor maçını kazanmak istiyoruz.

Gerçekten çok mutluyum. Trabzonsporluyum zaten kupa kazanmak istiyorum. İki kupada da çok iyi ilerliyoruz. Herkesin çok emeği var. İnşallah iki kupa da gelir bu sene
 


Yorumlar (4)
görünen köy 1 ay önce
ramazan tsye yaramadı. hayır yabancısı da az değil. yerlilerin performansı düştü takım tökezledi. demek ki yerliler de bu takıma çok ciddi katkı veriyormuş. oruç ne derseniz deyin sporcu için faydalı değil.
Oğlum da Seni Sevecek 1 ay önce
Son dakikalarda yine şımarıklığınla yaptın yapacağını... Adam düşse pozisyon net penaltı!!! Rahat tutabileceğin topta artistlik yaptın.
Özgür Ustaoglu 1 ay önce
Oğlum ne yorgunluğu akşam iftardan sonra in faroza bi çay iç temiz hava al insanlarla biraz muhabbet et bişeyiniz kalmaz sizin yorgunluğunuzu halk alır

Gelişmelerden Haberdar Olun

@