7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Uğurcan Çakır'dan Sörloth paylaşımı: Kuzeyin kralı!

Trabzonspor'un tutanından atanına övgü dolu sözler.

Trabzonspor 26.02.2020, 21:03
Uğurcan Çakır'dan Sörloth paylaşımı: Kuzeyin kralı!

Trabzonspor'u adeta atanı ve tutanı sırtlıyor. kaleci Uğurcan Çakır ve Sötloth performansları ile alınan puanlara büyük katkı yaptılar.

İki futbolcu da biribileriyle olan dialoglarında övgü dolu sözler kullanıyorlar.

Son olarak Uğurcan Çakır sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Sörloth ile olan fotoğrafını koyup "King of the North" maesajını ekledi. Taraftarın koyduğu "Kuzeyin kralı" lakabı Uğurcan tarafından mesajda kullanıldı.


Yorumlar (5)
arif efendi 2 yıl önce
Merak ettigim konu su. baskan 2 yil dolunca alacam diyor sorloth un bonservisini. 2 yil dolunca sorloth imzalamazsa nolacak? bu imza atildi mi? yani 6m yatirinca otomatik 2 sene uzuyor mu? haber61 den bunu arastirmasini istiyorum. yoksa instagram bende de var. goruyorum ne yazdigini.
Tursun 2 yıl önce
Belli bir maç oynaması durumunda zaten otomatik olarak senin futbolcun oluyor hujuk drvletiysrn şeytanla değil hukukla bağlı olursun ntv deki şeytana vakmayın rahat olun sevin sevmeyin bu yönetimin sevapları günahlarından çok birde scautları mükemmel 40 m euro dan söz ediliyor yani
Ts_61 2 yıl önce
Bu konu geçen günlerde haber olmuştu bu sitede ! Bonservisi alınınca, otomatik olarak haziran 2023 e kadar bizim oluyor. Yoksa ne anlamı olabilir ki 6 milyon avro ödemenin!
Gurbetci61 2 yıl önce
Bu elestiriyi yapabilmek icin cok dusundunmu? Seni yonetime alsinlar, aciklari kapatirsin.
Dedde 2 yıl önce
İkinci senesinde resmi maçların %50 sinde oynadığı takdirde bonservisini yani 6m.euro ödeme mecburiyeti maddesi var. Klüp ileriye doğru borçlanma yaparak günlük para harcama limitini arttırma yoluna gitmiş olduğu görülüyor. Bunu anlamak da hala inat ediyor basın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@