7m


7m

hyundai

"Uğurcan Çakır, Altay Bayındır'dan daha iyi kaleci"

Nihat Kahveci, Trabzonspor'un kaptanı Uğurcan Çakır'ın Fenerbahçeli Altay Bayındır'dan daha iyi kaleci olduğunu söyledi.

Trabzonspor 27.05.2021, 23:58 28.05.2021, 00:03
"Uğurcan Çakır, Altay Bayındır'dan daha iyi kaleci"

A Milli Futbol Takımı, EURO 2020 öncesinde ilk ciddi sınavında Azerbaycan ile özel maçta karşılaştı ve sahadan 2-1'lik galibiyetle ayrıldı. Mücadeleyi TRT Spor ekranlarında yorumlayan Milli takımın eski golcülerinden Nihat Kahveci, önemli değerlendirmelerde bulundu. Tecrübeli futbol adamı Uğurcan Çakır'ın Altay Bayındır'dan daha iyi olduğunu söyledi.

İşte Nihat Kahveci'nin maç sonu yorumları şu şekilde:

"Uğurcan daha iyi, Altay daha iyi muhabbetleri dönüyor, hiç oralara takılmamak lazım. Buraları aşalım, burası milli takım. Taraftarlar Beşiktaşlı, Galatasaraylı, Fenerbahçeli, Trabzonsporlu olabilir ama buralara bakmamak lazım. Her kaleci hata yapıyor."

"Cengiz Ünder'e 10 üzerinden 3 veriyorum, kalitesi zaten 10 üzerinden 9, bazen 10 oluyor. Fizik olarak çok eksik olduğunu gördük. Bu kadar olmamalıydı.

Nihat Kahveci,


Yorumlar (14)
arif efendi 1 yıl önce
Sorlot ile Muriq i kiyasladi bu ulke. odur budur sadece guluyorum.
Murat 1 yıl önce
Kel alaka
Hakan Demir 1 yıl önce
Nihat demedi ben diyeyim Uğurcan altaydan bir gömlek ūstün
Ts6161 1 yıl önce
Bunu tüm dünya bikiyorda kahveci şimdi ne alakası var altayi ugurcanla kiyasliyorsun
Berat 1 yıl önce
Beratin ölüsü butakimda oynar.
FURKAN 1 yıl önce
NIHAT'IN ONUN BUNUN BİR ŞEY SÖYLEMESİNE GEREK YOK. FUTBOLDAN BİRAZ ANLAYANAN ADAM UĞURCAN'LA ALTAY'I KARŞILAŞTIRMAZ BİLE....
Skk 1 yıl önce
Ugurcan altay in çıkardığı toplardan kaç tane kurtarış yaptı. Bu maclari izlemeden konuşmuş.ugurcan in kurtardı dedikleri toplarin çoğu üzerine gelen toplar
halil bilgin 1 yıl önce
Hadi laaaaaaaaaaan... TENEKEYİ parlatmakla olmuyor ALTIN... Altay dediğin TENEKE... Uğurcan ALTIN...
Darth Vader 1 yıl önce
Oyuncunun sakatlandığı akşam böyle kıyaslamalar yapmak bana göre ayıptır. Nihat Kahveci de bunu yapmamış fakat haberi tamamen okumayan bazı kişiler yorumlarda kendini belli etmiş. Türkler olarak neden okumayı sevmiyoruz?!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@