banner441

UEFA Akyazı'yı sordu

UEFA Akyazı'yı sordu, yorumlar hem güldürdü hem gündem yarattı

Trabzonspor 02.10.2019, 09:04
UEFA Akyazı'yı sordu

Haber61 Spor Servisi

Bu sezon Avrupa Ligi'nde mücadele eden Trabzonspor yarın sahasında Basel'i konuk edecek.

Karşılaşma öncesinde UEFA Avrupa Ligi'nin resmi Twitter hesabı Akyazı Stadı'nın bir fotoğrafını paylaşarak " Hangi Uefa Avrupa Ligi takımı maçlarını burada oynuyor" diye takipçilerine sordu. Fotoğrafın altına yüzlerce yorum gelirken yabancı futbol severlerin tahminlerine bordo mavili taraftarların verdikleri cevaplar okuyanları gülümsetti.

Ancak yapılan paylaşımda stadın çevre düzenlemesinin oldukça kötü göründüğü bir fotoğrafın seçilmesi de tartışma yarattı. Bordo mavili taraftarlar UEFA'nın bu fotoğrafı seçmesine kızarken aynı zamanda Trabzon'daki ilgili kişilere seslenerek bir an önce çevre düzenlemesinin tamamen bitirilmesi ve Uluslararası maçların oynandığı bir stadın reklamının daha iyi yapılması gerektiğini vurguladı.

İşte o paylaşım;


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (25)
misafir 4 ay önce
Trabzonun utanç tablosu. Şehri yönetenler kendileriyle gurur duyabilirler.
Trabzonsporlu 4 ay önce
Çevre düzenlemesini yapanlara yazıklar olsun, Stad sanki çölün ortasındaymış gibi duruyor.
kadim güçlü 4 ay önce
Şu görüntüden "görüp de utanması gereken herkesi"i göreve davet ediyorum!
Taraftar 4 ay önce
Evet çevre bakımsız ama suçu biraz da kendinde aramalı insan. Hanginiz ekilen çimlere basmadan yürüme derdinde. Hanginiz bitkilerin de bir canlı olduğunun farkında?
SALİH 4 ay önce
TÜM KOMPLEX ÇOK BAKIMSIZ. AĞAÇLAR KURUMUŞ. YABANİ OTLAR BÜYÜMÜŞ. SEYYAR SATICI REZALETİ DE CABASI.
istanbullu 4 ay önce
herşeyi çok bilen trabzon taraftarı madem stadın bir peyzaj mühendisi yok taraftar grubları her taraftar bir fidan kampanyası yapsın bir kaç gönüllüde çizimle destek olsun stadın etrafını yapsınlar biraz çekirdek çıtlamaktan düşünmeye geçin
ıstanbullu 4 ay önce
Istanbullu olduğun için Fransizsin. O çevre öyle olmasa, kurban bayramında kurbanını nerede kesecek Trabzonlu? Ayrıca eski stadın burnu dibinde hastane vardı da , neden Akyazı da olmasın? Yakında oraya da, tıpkı Avni Aker de olduğu gibi Şeer Hastanesi kurulacak. Hem stad zemini de tam oturmadı, malum müteahit Erzurum da yıkılan kayak pistinin müteahhidi, ne olur ne olmaz. Dolguyu da Albayraklar yaptı, alanın geleceğini var sen düsün.
Hakkı ER 4 ay önce
Yazık gerçekten çok yazık. Şuraya yıllar oldu hala çevre düzenlemesi yapılmamış. En büyük ayıpta trabzonda stadda görev alan peyzaj mimarı arkadaşlara gelsin saygılar.
Karadeniz Fırtınas 4 ay önce
the BlackSea Storm! ing: karadeniz fırtınası
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@