7m


7m

hyundai

Türkiye’nin en büyük şampiyonluk anıtı Trabzonspor için yapılacak! İşte yüksekliği

Türkiye’nin en büyük şampiyonluk anıtı Trabzon’da yapılacak.

Trabzonspor 17.05.2022, 11:12
Türkiye’nin en büyük şampiyonluk anıtı Trabzonspor için yapılacak! İşte yüksekliği

Haber61 - Haber Servisi / Yomra Belediye başkanı Mustafa Bıyık Türkiye’nin en büyük şampiyonluk anıtının Trabzon’da yapılacağını açıkladı.

Bıyık şu ifadeleri kullandı:

Türkiye’nin en büyük şampiyonluk anıtını yapıyoruz. Tam 18 metre. Trabzonspor’un tarihini de yansıtacak bir anıt. Yomra Belediyesi’nin cebinden bir para çıkmayacak. Bu sadece İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Trabzonspor sevdalılarından ricasıyla karşılanacak bir anıt olacak. Dünyada bir örneği var mı bilmiyorum ama 18 metre bir anıt olacak.


Yorumlar (5)
Robert the Bruce 1 ay önce
Çirkin abuk subuk bişeyler yapmayın. Size elmanız yeter. Kaliteli sanat eserleri koyun ortaya.
adaletcı 1 ay önce
hıc olmadı ıstanbul beledıyesını yıne soktun ıcımıze cok ayıp keşke sız yapsaydınız yomralılar
KEREM 1 ay önce
İmamoğlunun TS sevdası başını yaktı. Fazılsay, atillataş, alikoç gibi fanatikler adama saldırdı. Trabzonlu olarak oy vermeyecek olsanız bile sahip çıkın. Twitterda takibe alın. Güç verin ona
Fahideli 1 ay önce
tam diyordum ne kadar faydasız bir iş altından egor çıktı. Zaten şahmeran heykeliyle şahlandı anıtlar manıtlar fayda fışkırıyor ve her şey çok güzel oluyor. Çoluğunuz çocuğunuz varsa heykelin anutun karşısına dikin saatlerce faydalansun çocuklar. Çok güzel...ne yapcan ilimi bilimi yavvv.
Mantkısız 1 ay önce
Vallahi Başkan, İstanbul Takımlarını tutanlar ve Trabzonlu bazı Vatandaşlar burnundan soluyor. Şimdi bu Anıta Sponsor olursan, iyice kudururlar !! Haa bu arada, ‘Dalkavuk Nagi’ olayını da unutmadık !! Sana eksi yazdık, haberin olsun !!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@