TSYD açıkladı ama Trabzonspor’un haberi yok! Bu organizasyonun amacı ne?

TSYD 4 kulüp başkanı bir araya gelecek diyor ama Trabzonspor’un haberi yok.

TSYD açıkladı ama Trabzonspor’un haberi yok! Bu organizasyonun amacı ne?

Haber61 - Spor Servisi

Türkiye Spor Yazarları Derneği’nden bugün ilginç bir mesaj yayınladı. Derneğin yayınladığı mesajda Trabzonspor, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe başkanlarının canlı yayında bir araya geleceği ve oturumu TSYD Başkanı Oğuz Tongsir’in yöneteceği belirtildi.

Ancak ilginç olan kısım ise Trabzonspor başkanının bu konudan haberdar olmamasıydı. Bordo mavili ekipten alınan bilgilere göre TSYD’den Trabzonspor’a her hangibir davet gelmediği belirtildi.

Yapılan bu organizasyonun amacının ne olduğu ve Trabzonspor’un davet edilmeyerek, davet edilmiş gibi açıklama yapılmasının amacı anlaşılamadı.

Başkan Ağaoğlu’nın “Bana böyle bir talep gelmedi. Konu ne? Eğer konu Türk futbolu ise konuşulacak yer kulüpler birliğidir. Eğer konu Türk futbolu ise diğer 14 takım nerede?” dediği ökğrenildi.
 

Trabzonspor'dan da açıklama geldi

Trabzonspor'dan konuyla ilgili yapılan açıklamada ise "Kamuoyuna duyuru | Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin internet sitesinde dört kulüp başkanının canlı yayında bir araya geleceğine dair bir açıklama yayınlanmıştır. Bahse konu organizasyonla ilgili tarafımıza herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.

Futbolun sorunlarının tartışılacağı adresin Kulüpler Birliği olduğunu belirtirken, diğer kulüplerimizin dışarıda bırakılacağı herhangi bir organizasyonun içerisinde yer almayacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız." ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 15:47
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ts61
ts61 - 1 ay Önce

Müthis bir açıklama daha Ülkemizin diğer kulüplerinin de söz sahibi olduğunu belirtmisiz.Amac farklı oyunu hemen okuyup bozan bir yönetime sahibiz Çok ŞÜKÜR

Taraftar
Taraftar - 1 ay Önce

Bravo yönetim böyle bir organizasyonun tek amacı bizi tuzağa çekmek

Tolga Önder
Tolga Önder - 1 ay Önce

Eğer bütün sorunlar konuşulacaksa ama gerçek sorunlar,sansürsüz,kısıtlama olmadan konuşulacaksa 4 başkanın canlı yayına katılması çok ta saçma değil,hatta güzel fikir.Ama dedim ya orada herkes içinden geldiği gibi ancak dürüst,net,açık konuşabilirse belki bir şeyler değişir.Hatta ve hatta öyle bir salonda yapılmalı ki bu,bilhassa tv lerde,gazetelerde spor yorumculuğu yapan ama aslında tuttukları takımın sözcülüğünü ve kalemşörlüğünü icra eden sözüm ona şahıslarda çağırılmalı.Her kulüp başkanı kendi hazırladığı sunumu kocaman bir barkovizyonda göstermeli.Onların ne göstereceklerini bilemem ama bizim şov yapabileceğimiz onlarca argüman toplayacağımıza eminim.Mesela son 5 senede bize yapılan hakem hataları!! Hata diyorum yoksa kasıt olduğunu hepimiz biliyoruz.Mesela onların lehine yapılan hakem hataları-kasıtları yani.VAR yokken de VAR varken de neler olmuş,ne rezillikler yaşanmış herkes görsün.Bu gösteriyi yaparken de özellikle hakem adları ile birlikte,aynı hakem,aynı yan hakem,aynı VAR hakemi bizim maçta nasıl davranmış,onların maçta nasıl.Diyelim ki o 3 kulüpte benzer bir çalışmayla geldiler.Kendilerine yapılan,yapıldığını düşündükleri hakem hatalarını gösterdiler.Bu durumda onların aleyhine olan pozisyonlar mı daha çok olur,lehlerine olanlar mı?Acaba diye düşünmeye bile gerek yok değil mi?Bir de bunların yanına ekranlarda ve gazete köşelerinde bu takımların tetikçiliğini yapanların abuk-sabuk sözlerini,yazılarını,hakem kararları karşısındaki tutumlarını ekranlara getirsek,birbiriyle çelişen bir dolu rezilliği daha göstermiş olmaz mıyız?Şimdi yazarken aklıma geldi,yıllardır bize yaşattıkları net ortada olan bunca rezilliği spor dünyasına hatırlatmak için illa 4 kulüp başkanının bir canlı yayında bir arada mı olması gerek?

Bordo
Bordo - 1 ay Önce

Başkan katılma bazı uyanıklarında vayy katılmadı yok fair play beyaz sayfa açılırdı vs diye zorvalarını hiç duyma...şimdi ts un amacı bjk yı yenip inşAllah olursa tüm maçları kazanıp şampiyon olmak Allah bize liderlik imkanını verdi inşAllah şampiyonlukda gelir...
Toplantı vs hiç bu işlere girme ve hatta yok say çünkü bunlar tuzak bir laf edersin bu kurnazlar tüm sezon bizdemiştik diye kendilerine pay çıkarırlar demem o ki agaoglunun diyeceği biz kulüp yöneltiyoruz sahada maçlar oynanıyor,siyasi parti liderleri gibi çıkıp konferans vermeye gerek yok deyip yol ver gitsin...şimdi tüm medya ve rakiplerin amacı ts un motivasyonunu nasıl bozulurda meydan boş kalır.

SIRADAKİ HABER

banner513